Futurama (1999) (seriál)

Pro mě seriál, který od 5* první a druhé série pak padá a padá... U seriálů by se nemělo hodnotit vše, ale alespoň po sezónách.

Cleveland show (2009) (seriál)

Docela to jde, raději bych viděl něco s Qvéčkem, ale to by asi nemohlo na obrazovky. Baví mě to, ale myslím, že to zde málo oceníme, US negr hlášky nejsou pro Evropu úpně pochopitelné...

Méďa (2012)

Hodně dobrý. Poprvé, kdy za pokleslým fekálním humorem je opravdu myšlenka!!!

Griffinovi (1999) (seriál)

Genialní. Bez servítků a korektnosti glosuje naši realitu. Miluji Stewieho!

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Jsem levičák, mám blízko k ideji komunismu (té dobré, ne té co se tu uchytila, v podstatě utopistické myšlence – nejde realizovat mezi lidem) Tento film prostě ukázal hnusnou skutečnost, jaká zde vznikla. A stejně jako vražda Milady Horákové, je to ostudná éra našich dějin. Je zajímavé, že se jedná o film natočený krátce po ,,revoluci´´, tedy v období klidu a sebereflexe. Na podobná témata byla zpracována další díla, ale pachuť propagandy, která se tam objevu je naprosto stejná, jen změnila to, že nefouká od východu, ale od západu. No a pánové Hubač s Dudkem jsou téměř vždy zárukou kvality.

Top Gear (1978) (pořad) odpad!

Beru že to mnohé baví, ale mě tedy ne. Vždyť to není vůbec o autech, ale o nabubřelém egu protagonistů (jen May je celkem fajn). Asi jsou jen dvě možnosti: J. Claksona milujete, nebo nenávidíte. Já to sprosté hovado nenávidím.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Ano, je to limonáda, pokleslý žánr, ale takto vypadá, když se to povede.

Míň je víc (2015) (pořad) odpad!

Příšerný pořad. Nudný a Honza Smetana, kterého jsem jako sporťáka měl hodně rád se mi absolutně zprotivil.