Obvyklí podezřelí (1995)

Scénář je fakt dokonalej. Všechny postavy jsou výborně napsaný (hlavně postava Kevina Spaceyho je bezchybná).Podle mě jedna z nej kriminálek všech dob.

Muž na Měsíci (1999)

Forman to zase dokázal...tento film mě rozbrečel. Excelentní Jim Carrey

Na parket! (2010) (seriál)

Disney je oficiálně mrtvý.Jak můžou do světa vypustit tuhle bezduchou, s prominutím, píčovinu největšího kalibru. Dávám 1 hvězdu za docela pěkný holky

The Doors (1991)

Chápu že tento film nesedne každému ale mě jako milovníkovi The Doors se neuvěřitělně líbil. Skvělý Val kilmer,výborně vybrané písničky. Zkrátka krásná pocta pravému králi undergroundu :)

Osvícení (1980)

Bezchybný Kubrick. Dle mého nejlepší Jack Nicholson který celý film táhne sám a výborný muzika z které mrazí

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nádhera,geniální,krásné..se superlativy bych tady plýtval do rána,tohle se prostě musí vidět...PS: asi nejlepší adaptace Kinga

Klub rváčů (1999)

Film bez chyby...Skvělí představitelé v hlavních rolích (Brad Pitt, Edward Norton),anarchie, překvapivý konec...co víc si od filmu přát :) PS: podle mě nejlepší Fincherův film

Donnie Darko (2001)

Proč nosíš tu stupidní masku králíka? Proč ty nosíš tu stupidní masku člověka? Skvělý Sci-fi film se skvělou hutnou atmosférou, parádními hereckými výkony a koncem který vás donutí kouknout se na film ještě minimálně dvakrát...vřele doporučuji. PS: viděno 4x a vždy skvělý zážitek