Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ano skvělí film, který funguje obdivuji kameru, hudbu, efekty, ... atd. Ale pořád mi tam chybí příběh i když scény fungují. A být to na mě, asi bych mu nedala nejlepší ocenění.

Escobar - Paradise Lost (2014)

Jediné k čemu mám výhrady je kamera v první části filmu. Nedoostřené záběry apod.

Sirotčinec (2007)

Většina hororů je strašně komerční a omílá pořád dokola stejná témata. Sirotčinec mi velmi překvapil.

Million Dollar Baby (2004)

Motivující film, který by měl vidět každý, kdo říká že něco nejde a má plnou hubu výmluv.

Requiem za sen (2000)

K tomuto filmu mám osobní vztah, ale i tak musím říct, že byl perfektní. Mám zkušenosti s lidmi co vyzkoušely, nebo užívaly a dělaly věci, za které nejsou hrdí. Film byl pro ně k zamyšlení a myslím, že by mohl i některým lidem na návykových látkách pomoci.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Na tento film jsem se těšila strašně dlouho a měla jsem vysoká očekávání. Ne, že by mi film zklamal, ale oproti jiným populárním českým filmům je to veliké zlepšení. Myslím, že kdyby se kvalita filmů pořád zlepšovala časem může česko konkurovat i zahraničí.

Město bohů (2002)

Je veliká škoda, že jsem o tomto filmu ještě neslyšela! Narazila jsem na něj náhodou a musím přiznat, že mi velmi překvapil. Vtáhne Vás do děje. Jenom jsem chvílemi netušila o kom vlastně film je.

Srdce je zrádná děvka (2004)

Nikomu nepřeji, aby si tohle prožil. Obsah už je i na mě moc depresivní. Vůbec si nedokážu představit, jak někdo může tolik týrat vlastní dítě...ale zde je přesně vidět, jaký mají postoj úřady k adopci. Zklamalo mi zpracování i přes to, že mohly s tímto příběhem vytvořit jeden z nejlepších filmů. Ale konec bych natočila úplně jinak vůbec jsem z něj zmatená a ani ve filmu není zmínka, kdo je vlastně hlavní hrdina.

Klub rváčů (1999)

Výborné herecké obsazení a skvělé zpracování... Už vím proč se říká, že je Fincher jeden z nejlepších režisérů!

Les sebevrahů (2013) (TV film) odpad!

Úžasný příběh japonské legendy, kterou tento film úplně *******, tedy vlastně pokazil.