Dánská dívka (2015)

Námět a zpracovaní velice originální, napínavý film. Řekla bych i dobrá práce kamerou ale někdy mi nepřesvědčily herecké výkony a jsem zklamaná špatným výběrem hudby, která by jednotlivé části oživila a více ztáhla do děje, celkově hodnotím velmi kladně v letošním roce patří určitě ke kvalitnější filmotéce.

I am fishead (2011)

Téma a všechny informace opravdu zajímavý. Ovšem o trochu bych dokument zkrátila...

Nedotknutelní (2011)

Kamera a vizuální stránka nebyla úplně perfektní, ale příběh to dohnal. Skvělí film, který doporučuji každému.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Promyšlené a konec mi dostal. Kdo tento film neviděl, jako by nežil. Silný příběh, skvělí herci. Nemám, co vytknout...

Zelená míle (1999)

Tom Hanks opět hrál jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Výborný herec, který si zaslouží plný počet v hodnocení. Nemám, co vytknout.

Forrest Gump (1994)

Není, co vytknout. Jeden z nejlepších filmů.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Občas trochu nesmyslné, co se týče příběhu. Ale po vyzuální stránce skvělé. Ale čekala jsem trochu víc. Nicméně se těším na další díl.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Režisér musí mít v hlavě piliny, pokud to myslí vážně. Ale jestli přestanou točit bude mi to opravdu mrzet, takhle dobře jsem se nikdy nebavila.

Srbský film (2010)

Když už si myslíte, že to nemůže být horší, přijde scéna která vás dorazí. Tohle není film pro slabé povahy. Ale pro mě určitě zajímavý a NEZAPOMENUTELNÝ zážitek. Nápad všechny šokovat se mi celkem líbí, o tomto filmu bude diskutovat každý, kdo ho viděl.