• Rodinný

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Tý vole, to je tak strašně americký, až mě je z toho nevolno. :) To nadšení těch různých part hasičů a demolišnmenů! To mě připomíná ty budovatelský filmy z padesátých let. A omdlévání užaslých lidí z těch řad diváků tám... Údivem otevřené klapačky dokořán a bouřlivé aplausy... Tomu se říká šou o hovně. :)

Tak se ptám - Ale je ženatý (1982) (epizoda)

Dneska jsem ten film viděl v tv a musím říct, že není vůbec tak špatný, jak se tady hodnotí. Všichni herci zahráli dobře a příběh je opravdu jak vystřižený ze života.

Návštěvníci (1993)

Ale jo, nebylo to špatný... Trošku víc střeštěný než by bylo zdrávo. Ale lepší jak "srandovní" americký komedie.

Noc plná šlágrů (2011) (pořad)

Taky nejsem příznivcem podobných pořadů, ale považovat oddychovou zábavu s průměrnýma písničkama za vyložený odpad je podle mě trošku přehnaný. Já vím, každej tady chce dát děsně najevo, jakým vytříbeným uměleckým cítěním disponuje a jak moc je pro něj takováhle zábava pod úroveň. A přitom po očku pokukuje a pobrukuje si Dívku s citróóónovou šááálou... :)

Trucky na ledě (2007) (pořad)

Viděl jsem jeden díl a nevím no. Šoféři v mnoha případech poněkud jednodušší "chlapáci" . To co by doved od nás strejda z ČSAD s trambusem bez nějakýho vytahování, oni tam popisujou jako něco neskutečnýho a děsně nebezpečnýho, co umí jen oni, tvrdý chlapi ze severu! :)