• Thriller

Uncaged (2016)

Jack spolu se svýma dvouma kamarádama, přichází na odlehlé místo do chaty která patří jeho strejdovi. Po první noci se probudí nahý venku daleko od chaty. Když se to ještě několikrát stalo, tak si vzal kameru aby věděl co se s ním přes noc děje. Když si pustí nahrávku, zjistí že v noci se mění ve vlkodlaka. Jack chce zjistit co se s ním děje ale bude to těžké když mu překáží mafián. - Nezáživný. Celkově nic moc. Atmosféra nulová. 35%

The Veil (2016)

23.3.1985 47 lidí z náboženské sekty spáchalo sebevraždu tím že se otrávili smrtícím jedem který vytvořil Jim Jacobs. Jedem zabili i svoje děti. Když FBI prohlídne místo, tak za plotem uvidí že jedna holčička jménem Sarah Hope je stále na živu. Po 25 letech se sourozenci Chrstian a Maggie rozhodnou že se svým týmem a Sarou místo prozkoumají kvůli svým rodičům jenže už od první noci na místě události je něco divně. Díky Sarah najdou budovu a v ní nahrávky. - Mám rád filmy s duchama sice to nebyl úplně nejlepší film ale 4* si zaslouží. Jednou jsem se lekl což musím zatleskat. Atmosféra se mi líbila a herci taky ušli. 70%

Temné lesy (2003)

A zase hodinu nic a posledních 20 minut se něco děje.

Přežít! (2008) (seriál)

Vcelku mě štve že je strašně málo dílů. Vůbec to nebyl špatný seriál

Wolf Creek 2 (2013)

Mlady pár jede na výlet pod stan, do Austrálie do parku Wolf Creek. Večer když už leží ve staně tak k jejich stanu přijede Nick Taylor. Nick mladý pár napadne ale Katarině se podaří utéct. <> Vcelku se mi to líbilo. Za mě 4* 70%