• Fantasy

Vánoční rande mého táty (2020)

V celku koukatelný film. Bohužel dějově naprosto nezáživný. Dcera se snaží přes online seznamky dohodit tatínkovi ženskou. Sama má kluka, který jak se později ukáže za nic nestojí. Na konci vše zajímavě vyústí v kostele, kde si navzájem odpustí. Tatínek asi zahájil své hledání nové ženy. Celkový dojem to na mě působí jako slabší podprůměr. Zkrátka nic nezkazíte, že se podíváte ale nic od toho nečekejte. Film na dlouhý zimní večer.

Láska jako blázen (2014) odpad!

Tento film mi prostě a jednoduše vůbec nesedl. Pár vtipných momentů se objevilo např. o čistém prádle na 36 hodin, ale to bylo bohužel vše. Zklamala mě i postava Beatrice, od které jsem čekal jiný a lepší výkon a podání. Původně jsem chtěl dát maximálně jednu hvězdu. Konec mě ale přesvědčil, že ani ta by za to nestála tedy mě to velice mrzí "odpad"

Deštivý den v New Yorku (2019) odpad!

Bohužel mě tento film naprosto zklamal. Byl nudný nezáživný. Jediné vylepšení proběhlo s obsazením Seleny Gomez. Velice mě překvapilo zdejší hodnocení 65%. Já bohužel nemohu udělit více než 10% tedy "odpad".

Nezvratný osud 5 (2011)

Letadlem to začalo a letadlem to taky končí. Najednou celá série dává větší smysl. Musím říct, že takovýto závěr se povedl. Za to udílím 4 stárs.

Kim Possible (2019) (TV film)

Za herecké obsazeí si to tu 1* zaslouží. Přikláním se ale k původní kreslené verzi.

Zelená míle (1999)

Vynikající výkony všech herců. Opravdu napínavý film až do konce. Film krásně ukázal jak se na pěknou svini dozorce také uvařila voda. Trochu je mi líto toho konce filmu. Přestože všichni dozorci věděli pravdu nemohl s tím nikdo nic udělat.

Učitelka (2016)

Film dokonale ukazuje tehdejší způsoby a jednání za současného komunistického režimu. Vystupování lidí co vidí, že by se něco špatného mohlo dít jejich vlastním dětem se raději podvolí a vykonají co je třeba. Pár lidí co to neudělají způsobí problémy sobě a svým dětem. Rodiče přestože vědí co se okolo nich děje se sami bojí veřejně vystoupit s tím, že by se to dít nemělo. Závěr celého filmu krásně ukazuje jek tehdejší lidé "převlékli kabát" a opět pokračovali ve své činnosti jako by se nic nedělo. Pokud bych se měl na film podívat z etického hlediska, paní učitelka porušovala všechny možná pravidla etického chování. Já osobně bych jí už nikdy nenechal vstoupit za práh školy.

Zásnuby naruby (2015) (TV film)

Obvyklá komedie tentokrát zasazená do romantické. Viděl jsem jich již více podobných jako např. Já jsem ty a ty jsi já. Musím říci, že tato mi ale připadala o dost suší ;)

Nedotknutelní (2011)

Začátek filmu mi připadal mírně suchý. Možná nebylo třeba ukazovat scénu v autě, kterou stejně znovu uvidíme až na konci filmu. Po né úplně zajímavém začátku, ale najednou film naskočí do otáček. Když na konkurz přijde černý uchazeč. Od té doby se člověk začne náramně bavit.Sprška bezvadných hlášek a chování asistenta nebere konce. Pokud člověk nebere film až tak vážně opravdu se pobaví. Scéna s prodaným obrazem za 11000 eur je naprostá pecka, když člověk ví jak obraz vzniknul. Na konec se člověk dočká i seznámení s tajemnou ženou se kterou se Phillipe toužil setkat. Zkrátka mě film zaujal i pobavil. Celkové hodnocení je na 4 stars. Všem opravdu doporučuji shlédnout.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Obě série seriálu jsou naprosto bez konkurenční. Miroslav Donutil je opravdu skvělý herec. Jen z mého pohledu k němu toto chování vůbec nesedí. Místama mi přišlo, že z něj udělali až moc zabedněného. Většinou při jednání s Lídou Klasnovou. Celkově si na seriálu není na co stěžovat. Člověk se v každém dílu dočká momentů, kde se fakt zasměje. Ohledně ostatních postav: Postava Ireny skvěle doplňuje doktorovu ordinaci. Opět se také potvrdilo co si lidé myslí o policajtech "co je to za blbce" když se člověk párkrát setká s panem Topinkou není se čemu divit. Pro celkové hodnocení nelze jinak než udělit 4 stars,.