• Fantasy

S láskou, Rosie (2014)

Velice pěkný romantický film o dvojici, která je do sebe zamilovaná od dětských let. Herecké obsazení opravdu povedené. Obvzlášť se mi líbila dějová linie obou hlavních hrdinů a jak jim osud několikrát přetrhl lano. Pro celkové zhodnocení musím udělit 4 strars ;)

Kouzlo polibku (2015)

Originální filmový děj o dvou spřízněných duších, které se zpočátku vůbec neznali až se nakonec dají dohromady. Celému filmu dodá kouzlo konec, kde vzniknou dva kouzelnické páry. Všechny kouzelnické rodiny jsou spokojené a to je také hlavní ;) Za mě uděluji 4 stars ;)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Skvěle vymyšlený a ztvárněný film. Výběr herců nemohl být lepší. Lajna celého příběhu ukazuje, jak vše souvisí se vším. Mírně pošmurný začátek a konec. Dost mi to připomínalo film Forrest Gump (1994) s tím rozdílem, že tady děj probíhal od smrti po narození. Ve spouště částí se ale oba filmy velice podobají.

100% blond (2005)

Uděluji 1 star za očekávaný konec, víc si tento film opravdu nezaslouží.

Skauti bez lilie (2017)

Osobní pocit z tohoto filmu mám zvláštní. Když se člověk zamyslí, že by byl v té době vedoucím a musel se rozhodnout zda se vzdát skautingu nebo v něm tajně pokračovat i s velkým rizikem pod hlavičkou pionýra? Musím uznat, že ani já sám bych se nyní nemohl pořádně rozhodnout. Na jednu stranu věnovat se mládeži a na druhou stranu si říct rozhodl jsem správně? Situace v tehdejší době rozhodně snadná nebyla a ať se tehdejší vedoucí rozhodli jakkoliv jsem rád, že je skauting zpět a zastává dobré hodnoty ;)

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Skvělá večerní pohádka s originálním dějem. Je fajn vidět, že při psaní příběhu bylo myšleno na jeho originalitu ve všech směrech a pohádka měla zajímavý konec. Nejlepší koncová hláška Jiřího Lábuse, když děti učí jak předražit bonbónky prodat je a koupit nové a celý proces opakovat. V tu chvíli mu ale čert s po vzdálí pohrozí a on z toho raději vycouvá. Speciální 4 stár věnuji propracovanosti jedinečného pekla.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Fajn pohádka s originálním dějem. Skvělé herecké obsazení. Vše fajn doplní paní vody a zlá paní ohně.

Poldové (2010)

Super film u kterého se člověk opravdu zasměje ;)

Láska nebeská (2003)

Tomuhle vánočnímu filmu není co vytknout. Navíc herecké obsazení dokonalé, Velice povedený romantický film. Vše završí fajnové vánoční songy. Není co dodat zkrátka Láska nebeská ;)

Protivný svůdný holky (2008)

Prvni polovina filmu byla ještě koukatelná. Druhá polovina filmu je příšerná blbost. Více než jednu star neudělím.