• Fantasy

Příběh Popelky (2021)

Camila Cabello za ní a její zpěv 1*. Za známé písničky 2*. Celkový dojem z děje nic moc. Dost mě osobně vadilo tragicky nespisovné vyjadřování, které totálně rvalo uši.  Totální propadák byla víla kmotřička v podání chlapa??? Jako co tohle mělo jako být??? To bylo už fakt moc. Víla kmotřička byla navíc podána s chováním gaye. Tedy 2* jsou až moc.

1. MISE - Hof a Hof (2021) (epizoda)

Tak jsem si trochu říkal, že je to tam samí magor ;) Výborně obsazená role na Jana Dolanského. Fakt se mi líbí, jak se tam s nikým nemazlí. Jsem zvědav na další díl. Uvidíme co z toho dál vyleze.

Výbuch (2020)

Koukatelné to bylo. Každopádně mě totálně zklamal fakt, že jsme se do konce filmu nedozvěděli důvod výbuchu studentů a proč se to některých nedotklo.  Jinak žádný zázrak před shlédnutím nečekejte.

Machři 2 (2013)

Osobně mě moc jednička moc nebavila. K velkému překvapení dvojka byla o dost lepší. Vtipy kde se člověk opravdu pobavil ;) Takže zde mohu hodnotit 3* hvězdy.

Krotitelé duchů (2016)

Za občasnou dobrou hlášku u které jsem se zasmál. Bohužel víc ale hodnotit nelze. Tedy 1 *

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Musím zde uvést fakt, že mě překvapil druhý díl. Z mého hlediska je ještě lepší než první a to se obvykle u filmů netává. Takže 4 stars si to zaslouží oprávněně ;)

Případ mrtvého nebožtíka (2020) odpad!

Musím říct jen asi toto: Lituji těch 13 minut, které jsem s tím vydržel strávit. Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Původně jsem na film chtěl vyrazit do kina. Ještě, že jsem to neudělal, těch peněz bych hodně litoval.

Pixely (2015)

Za mě naprosto povedený film se skvělým námětem. Obsazení herců se také povedlo. Zde musím hodnotit 4 stars.

Smrtící krása (2020)

Zajímavý námět, ale velmi smutný příběh :/