Zpívej 2 (2021)

V animáku chybí humor, naštěstí to zachraňuje ta šílená ještěra. U jejích scén jsem se mohla smíchy potrhat.

Holky na tahu (2017) odpad!

Ničím originální a postavy jsou neskutečně otravné. Humor nefunguje, akorát několik momentů ve mně vyvolalo silný cringe.

Eurovision Song Contest 2022 (2022) (pořad)

Letošní ročník byl dost dobrý. Ukrajina vystoupila s hodně dobrou písní, vyhrát si zasloužila. Nechápu zdejší nenávistné komentáře, politika v Eurovizi hrála, hraje a bude hrát roli vždycky - ostatně Kyprus už snad dvacet let pošle body vždycky Řecku a nikdo se nad tím nepohoršuje. Moji favoriti: Španělsko, Rumunsko, Nizozemsko, Island, Portugalsko, San Marino.

Srdcerváči (2022) (seriál)

Seriál jsem zkoukla za pár dnů a při sledování těch sérií roztomilosti jsem vydávala skřeky jako netopýr za soumraku. A ano, připojuji se k "kéž by takové seriály byly i za našich mladých let". Ostatně za nás byli tak Skins a pro jednou je super se dívat na miloučký seriál, kde teenageři dělají hlavně správná rozhodnutí a umí se vyjadřovat a vztah s rodiči jim funguje, že ano. I zde se v komentářích vyrojilo pár "homofobů, ale slinou na ně plýtvat nehodlám. Řeknu jen tohle: Všechno není jen pro vás, smiřte se s tím. Nelíbí se vám to? Nedívejte se. A žádná agitka to není, v médiích by měli být zastoupeni všichni, ne jen bílí heteráci, svět je holt multikulturní.

365 dní: Ten den (2022) odpad!

"Film" vypadá, jako kdyby někdo filmařům zadal natočit velkorozpočtovou reklamu a porno. A na pozadí této reklamy (snad v každé scéně jsou jiné sluneční brýle, mafiáni nosí drahé značkové hodinky, detailní záběry na značku Ferrari atd.) se v náznaku odehrává cosi jako děj ve schématu: sex - postavy řeknou pár vět - montáž - sex a pořád dokola. Jediná pozitivní věc jsou krásné záběry okolní krajiny, až se mi zachtělo jet do Sicílie.

Koi senu futari (2022) (seriál)

Nádherný seriál, který jasně ukazuje, že romantická láska není všechno. Vůbec v západní kultuře je hrozně přeceňovaná a romantické filmy a seriály tomu moc nepomáhají. S aromantickými nebo asexuálními postavami se v západní kultuře moc nepotkáme. Japonský seriál mě mile překvapila OST je úžasný. Doufám, že v budoucnu vznikne více seriálů, co budou vyprávět příběhy lidí na asexuálním spektru.

Ošklivka Betty - Série 2 (2007) (série)

Postavy nám občas zapomínají, co se stalo v předchozích epizodách (Jak může Alexis po všech těch Wilemíniných podrazech svěřit Wilemíně tak důležitou funkci?). Jinak musím říct, že všechny postavy jsou super a hrozně zajímavé, třeba Wilemínu považuju za jednu z nejlepších záporných postav ever. Je neskutečně lstivá a podlá, ale zároveň občas vyjádří soucit a v seriálu je i několik pro ni osobních momentů, které ji v očích diváka polidšťují.

Proměna (2022)

Pro některé uživatele, kteří se v komentářích podivují, jaktože jsou čínské postavy v Kanadě: Asi to k vám ještě nedošlo, ale Kanada je multikulturní stát, kde Číňané tvoří velmi početnou menšinu. Ve filmu se objevovaly i jiné menšiny i kultury, třeba školník s turbanem. A je super, že KONEČNĚ se v západní kinematografii začínají objevovat i prvky asijské kultury, která byla na západě dlouho ignorovaná. Žijeme holt v globalizovaném světě, kde existuje i jiná kultura než ta bílá evropská, smiřte se s tím.