• Fantasy

Největší showman (2017)

Asi jeden s top Muzikálových filmov aké som kedy videl. Užasné choreografie, spev proste top. Bol by som blázon ak by som našiel čo i len jednu chybyčku na tomto filme. Ak by sa dalo dať 10* tak ich pokojne dám.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Všetko čo som očakával sa naplnilo ... Skvelý film Skvelé Iné Star Wars ! Sem se silou .... sila je semnou.

Brána válečníků (2016)

Priemerný Fantasy dobrodružný film. Na oddych večer úplne postačujúce. Jedine čo by som asi vytkol je ten tanečný vystúp na konci ... vedel by som bez neho žiť. Inak dobre.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Disneyovka ako má byť ! Moana ma nesklamala ani na jedinú sekundu. Malo to všetky predpoklady ktoré som čakal 5 hviezd ... a ak by som mohol dám aj viac ! :)

Spojenci (2016)

Priznávam sa. Dlho som nezažil film kde mi tak ako to napísať aby to neboli až tak silné slová. Tuhla krv. Krásne, romantické, napínavé až do samotného konca. Neviem čo viac by som k tomu filmu dodal obsadenie a herecké výkony úžasne. Nebudem písať o záveru filmu lebo ten ma dostal úplne najviac !

Vampírky (2012) odpad!

Zatvoriť do klietky toho čo natočil tento film !

Sebevražedný oddíl (2016)

Čo dodat Margot Robbie ( Harley Quinn ), Will Smith( DeadShot ). Dve tutovky na ktoré som sa najviac tešil. Síce dejovo to nieje nič moc ale človek sa tie 2 hodiny absolútne nenudil. Tento film vyšiel na parádnu 1*. Aj keď som sa k nemu dostal až teraz, neviem si ho vynachváliť a po dlhom dlhom čase som fakt sklamaný keď mi skonči film typu ako je Suicide Squad !

Tajný život mazlíčků (2016)

Milá rozprávka. Ale úprimne čakal som niečo viac. Musím uznať, že snaha bola. Rozprávka mala príbeh. Mohli sme vidieť zábavne scény nejaký ten humor ale na Zootopia to aspoň u mňa nemá samozrejme každý podla svojho gusta. Rozprávka svoje splnila takže, každý kto ma domácich mazličkou strážte si ich ;)

Centrální inteligence (2016)

Slabé 3* ... Dwayne nato ako herca ho mám dosť rád ma v tomto sklamal. Hart hral to načo sme asi zvyknutý. Najviac ma pobavil asi ten koniec ako to natáčali ...