• Fantasy

Milý Johne (2010)

Tento romanticky film od Lasse Hallströma spôsobil viac než som čakal. Vybraný herci k sebe neskutočne pasovali chemia tam fungovala. Amanda Seyfried to zahrala fakt dobre presvedčivo . Jedno čo ma tak kusok štvalo bol ten koniec. Sice skončil tak ako by sme si to všetci milovnici romantických komied priali ale nepáčil sa mi. Ten koniec by som zmenil uplne. INak film samozrejme nemal chybu Mám pár romantických filmov ktore umna patria do top 10ky. A ten tam rozhodne patrí.

Navždy spolu (2012)

Príjemný romantický film vo všetkých smeroch. Obsadenie a dej filmu je ukážkový. Channing Tatum lámač ženských srdc a Rachel Mcadams ( Moja oblubenkyňa ) zo svojím krásne velkým zvodným usmevom k sebe pasuju ako sneh na vianoce. Film ma stále jedno tempo ... mám namysli, že romantika je stále na jednej urovni nieje ani dole ani hore je tak akurát čo sa mi na celom filme páčilo. Páčil sa mi samozrejme začiatok filmu ked som bol zmetený ked Rachel Mcadams vyletela cez sklo. Myslel som si, že film sa bude niesť celý čas týmto smerom.

Pixely (2015)

Na ten film som sa popravde naozaj tešil. No po skončení filmu som neveril čo som to vlastne videl. Dať Kevina Jamesa Ako prezidenta muselo dať kopu odvahy. Adam Sandler vie hrať no v tomto filme sa velmi nepredviedol. Michelle Monaghan bolo prekvapením vidieť ju v tomto filme. Ale prijemným. Jedine kto ten film spestril a dalo sa nato pozerať a celkom sa pobaviť bolo dvaja herci Peter Dinklage a Josh Gad. Dal som 3* viac ten film zato nestál.