Lynč - Vítejte v Buchnově (2018) (epizoda)

Připomíná mi to stylově projekt Pustina z produkce HBO. První díl zatím takový rozjezd, prumeruji tedy na 3* uvidíme jak dál. Nevýrazný a nesympatický titulní hrdina, potěšilo však obsazení Kříže a Stivinové. Dávám tomu šanci, ale bude to muset šlápnout do pedálů tvrději. Mistry detektivek pro mě pořád zůstávají seveřané,.škoda i my na to máme myslím lidi.....

Labyrint - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Seriál jako celek patří určitě k nadprůměru naší produkce, jedinou vadou na kráse je fakt, že konec byl takový jakoby odbyty a zmučeny k tomu.

Most - Epizoda 10 (2013) (epizoda)

Spoiler! Docela mě rozsekalo, že Martin zabil vraha svého syna ještě takovým primitivnim způsobem, jako policista to mohl trochu zakamuflovat. Konec série pro mě fajn, dlouho jsem podezrivala hlavní zloduchy. Pernile mi bylo fakt líto, ale čekala jsem, že to bude mít aspoň jednu oběť z řad policie.

Venom (2018)

Jsem naprosto spokojenå, nebyla jsem si jistá jak bude Tom Hardy pasovat do comicsu, zbytečně, byl skvelej. Nedá se od toho čekat žádný opus pro velké myslitele, ale příjemnou věc pro velké děti. Efekty byly fajn, bohužel 3déčko na prd, tmavē a málo plastické. Když srovnåm s AntManem jak tu někdo psal, že je to podobný level tak pro mne je Venom určitě tak o příčku dvě vejš

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Hezké a dojemné. Standardně skvělý výkon Tom Hanks, lepšího herce si Clint Eastwood vybrat nemohl, sam pán režisér potom dílo vede klasickou rukou skvělou ve zpracování lidských dramat dle skutečnosti.

Borg/McEnroe (2017)

Málokdy opravdu málokdy dávám 5*, zde ale uděluji naprosto jednoznačně, tleskam hlavně atmosféře a výběru obou hlavních hrdinů plus ty české lokace super pro mě neuvěřitelně příjemné a dojemné zároveň.

Klíč (2005)

Konečně film se zajímavým koncem.

Upgrade (2018)

Stáhla jsem to ze zajímavosti, přiznám po pravdě velké nadšení jsem nečekala ani ve snu, proto me velké překvapení, že to opravdu zafungovalo 👍 vidím to něco mezi nahlednutim do počítačové hry kombinované s Matrixem a klasickou akční bitkou. Fajn byli australští herci, protože divák s ničím moc nesrovnaval až tedy na low endovou kopii Toma Hardyho aka ten týpek z Promethea.

Hot Dog (2018)

Byla jsem na to zvědavá. Byla jsem zvědavá hlavně na dvojici Sweiger/ Schweinsteiger protože chemie v Rote Baron jim fungovala. Musim však konstatovat komediální poloha nesvědčí ani jednomu raději bych je oba viděla opět v něčem vážnějším