Černobílý svět (2011)

Skvělé dojemné. Tak akorát. Super obsazení i kostýmy. Už dlouho jsem nebyla tak nadšená. Ta atmosféra přímo křičela ty emoce a nevyrcene tragédie.

Klub miliardářů (2018)

Tarona Egertona jsem milovala ve filmu Orel Eddie, v tomto snímku je mi ale vrcholně protivný. Nic nového pod sluncem takový nizkorozpoctovy Vlk z Wall Street. Jeden večer zaplácnut toť vše 😉

Wall Street (1987)

Jedno z nej Business dramat. Douglas standardní výkon, makléře na finančním a komoditnim trhu mu věřím. Charlie dobrá sekundace přesto si film pro sebe neukradl každý pořád vyhlížel Gekka. Oproti tomu taste ohledně ženské krasy v 80. Letech byl asi jinde - Hannah vypada trochu jak transvestita. Kamera brilantní.

Nezastavitelný (2010)

Tenhle snímek nebyl úplně zlý, bylo to zas trochu něco onačího. Spojeni Denzel- Chris překvapivě dobre a velmi civilní. Osvěžení rozhodně.

Pátek třináctého (1980)

Hororova klasika a jakýsi etalon teen age vyvražďovaček. Musíte si uvědomit že v rodném liste stojí rok 1980. Hitchkokovi Ptáci dnes také již působí úsmešně. Popravu 5*

Sezn@mka (2016)

Ve snímku je ukazana víceméně pravda co se seznamovani s muži tyče. Zasloužilo by si to lepší zaobaleni a Langoš bohužel jak nám stárne tak získává na slizkosti plus jeho squaf Gondikova. Ach jo kam to kračíš česká kinematografie?

La La Land (2016)

Konečně jsem se k tomu dostala. Musím říct, že jde o jeden z nejlepších muzikálů krasne kostýmy inspirace zlatou érou Hollywoodskeho filmu. Ryan a Emma byli nádherný pár už v Bláznivá zatracená láska a opět potvrdili, že jim toto prostě sedí. Bylo to zas něco jiného a velká paráda.

Muži, ženy a děti (2014)

Nejžásadnější myšlenka celého projektu zřejmě je, že každá posedlost je nebezpečná a všeho moc škodí. Celkově film vystoupil že stínu současné nudné produkce a byl necim mezi 13 Reasons a Little Liars. Zaslouženě 5*

Eiffel 65 - Blue (1999) (hudební videoklip)

Blue his house, with a blue little window ..... bylo mi 16 a pařívali jsme na to krutě :-)