Jája a Pája (1986) (seriál)

Největší topovka, jak ráno skakali do těch pověšených kalhot 😂

Maxipes Fík (1976) (seriál)

Jako kynolog musím konstatovat,.že je to můj milovaný Večerníček. Pes Fík byl skvělej a když jsem byla malé škvrně, taky jsem toužila mít takového mega pejska.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Kubo, Anče, hajnej..... moje dětství ♥️ A Krakonoš pán Peterka.

Spielberg (2017) (TV film)

Režisér, který má neuvěřitelné oko a cit pro detail. Režisér přelomových snímků.

Ant-Man a Wasp (2018)

AntMan & Wasp překvapilo opravdu milé. Film v podstatě neměl hluchá místa nebo dlouhé vykecávačky a vysvětlovačky, což bývá v hodně podobných snímcích, zde naštěstí ne a to je moc dobře. Michael Peña dostal víc prostoru a byl oukej, chvílemi trochu přehrával, ale 90% byl skvělej. Hlavní padouch Ghost super, hlavně že dějové linka Ghosta nebyla plochá, ale člověk i soucitil. Film velmi často odkazoval k událostem Civil War což bylo na místě, aby se jako vedělo, ale pro zasvěcené trochu zbytečné, predpokladame totiž, že AntMan povětšinou sleduji skalní z pop kultuty zvané Marvel, pro neznalého souvislostí nemají jednotlivé snímky vůbec smysl. Dávám plný počet, protože Rudd si film za asistence Evangeline utahnul sám a na jedničku s * Howgh

Méďa Béďa (1961) (seriál)

Jako dítě jsem to milovala. Yogi bear žil v rezervaci a trápil svého kamaráda strážce parku 😆

Milada (2017)

Upřímně úplně nechápu zdejší nízké komentáře typu odpad! Kdyby podobný kus natočili v USA, tak se z toho každý po a bude z toho nový Vojin Ryan nebo podobný blockbuster. Měli bychom si více vážit našich kořenů a odkazů našich předků kteří bojovali s nacisty v odboji nebo primo naši letci RAF, ktere dodnes zná celý svět. Bojovali poté i proti totalitě. Zabořili si ruce hluboko do bahna aby ruce jejich dětí mohli zůstat čistě. Ano zpracování nebylo zcela dokonalé, ale já jsem z generace, kdy moje maminka byla dítětem II. Světové války. Já jsem si poplakala.

Sedm (1995)

Tenhle film už jsem viděla snad stokrát a nepřejí se mi nikdy. Herecký koncert Pitt/Freeman a Fincherovsky temné podání. Ta atmosféra filmu je neuvěřitelná, jak táhne diváka do děje. Je to strašné a bolestné, ale člověk to musí vidět pořád do kola.