Rocketman (2019)

Nejdřív jsem byla hodně zaskočená, že právě Taron Egerton bude hrát jednoho z největších britských hitmakerů, po shlédnutí však musím přiznat svůj velký omyl a smeknout před tímto mladým hercem, pokud nezačne 'blbnout', mohl by dosáhnout velké kariéry, talent nechybí. Musím však dát 4*, ve srovnání s 'Rapsódií' to bylo, ale opravdu jen malinko slabší.

Le Mans '66 (2019)

Další vybroušený herecký výkon Christiana Balea, který neskutečný filmový chameleón. Děj poutavý, příjemná kamera a žádné zbytečné, dlouhé a prázdné dialogy. I Matt Damon v roli Carolla Shellbyho byl skvělý, ale přeci jen Baleův Ken Milles si to krade trochu pro sebe. Vedle filmu Rush další skvělý motoristický kousek. Bravo.

Černobílá spravedlnost (2017)

Na tento snímek jsem narazila vlastně úplnou náhodou, kdy jsem chtěla pěkný film na večer a šla jsem podle hereckých jmen, kde v poslední době upoutal mojí pozornost mladý syn Willa Smithe Algee. Musím shrnout, je to opravdu silný a neuvěřitelný námět, co jeden člověk je schopen udělat jinému.

Dua Lipa - IDGAF (2018) (hudební videoklip)

Zajímavý nápad a příjemné choreo.

Bez věcí nad věcí (2018)

Fajn film na sobotní večer, když v telce ničevod 🤣. Asi nejlepší je pokoukáníčko na Schweighoferovi 'česnečky' a tím zábava končí. Není to úplně zlé. Řekla bych prostě jen typicky německé stejně jako Nejkrásnější den se stejnou dvojicí truhlíků Fitz/Schweighofer. Und Schluss.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jako když pejsek s kočičkou vařili..... ještě, že jsou zde obsazeni dva největší cynikové Hollywoodu 😎 Tarantino by měl toho LSD brát možná míň a bude to okay. Prochu promarněná šance, ansámbl tohoto kusu je totiž více než skvělý a zaplněný jmény až po vrch.