Emily in Paris (2020) (seriál)

Nejprve jsem se dívala na první díl EIP trochu skrz prsty a srovnávala se Sexem ve městě a Carrie v Paříži, postupně jsem si však seriál oblíbila a přijde mi poměrně vtipný a hlavně oddechový a to je přesně to, co teď potřebuji- smát se a odpočívat. Takže za mě High Five a Five 💥

Sopka (1997)

Onehdy jsem tento film jakoby znovuobjevila. Ve spleti devadesátkových kousků to je to lepší. Časy v Americe, kdy muži ještě vypadali a chovali se jako muži a Anne Heche ještě byla napůl hetero. Vlastně se to s hrnkem horkého Cara s plnotučným mlékem a tlustými ponožkami dalo chutě dokoukat.

Korunní svědek (2019)

Aneb klišé o tom, jak zlý policisté blond dámu v nesnázích honí..... bludiště noční nemocnice.. další klišé... a zestaralý policista jak tomu všemu přijde na kloub.. dávám 2 * za Bruce a policistu Mahoneyho :-)

Shaft (2019)

Pokud bych měla srovnat s předchozím Drsnej Shaft s Balem, tak toto je o dost horší. Dějová linka se synem, to je také takové zpoužívané klišé. Zklamalo to poměrně... škoda retro seventies letí..

Sociální dilema (2020)

Týká se nás to všech..málokdo si to však přiznáme.. celý svět teď žije z uniklého penisu kapitána Ameriky (včetně mojí velmi seniorské mamky) .. co jednou unikne na síť je věčné.

Třetí den - Saturday - The Son (2020) (epizoda)

Lepší a lepší. Už jsem se nemohla dočkat dalšího dílu. Slušná schýza. Paddy Considine to je prostě ten týpek vedlejších rolí s výtlemem. 5*

Třetí den - Friday - The Father (2020) (epizoda)

Jude Law je prostě týpek s neuvěřitelně krásnýma očima a hraje už jen svým uzkostným pohledem, toto mu hned po Papežovi neuvěřitelně sedlo a ukázalo se, že čím starší, tím lepší. Skvěle mu sekunduje Paddy Considine s jeho jadrnou, zvonivou angličtinou. Jak už můžeme tušit, roztomilá, komunitní vesnička s rázovitými lehce 'máničkoidními' obyvateli se brzy stane hlavnímu hrdinovi pěknou procházkou peklem. Skvělý obraz a obsazení. Zatím 4*, ale jen proto, že tenhle kousek ze sebe vymáčkne ještě daleko víc.

Greyhound (2020)

Určitě by si motiv zasloužil delší stopáž i tak jsem byla k mému multi zařízení přikovaná a ani jsem nepauzla, abych načla the next beer. WW IInd je opravdu studnicí ještě nevyčerpaných příběhů..... nepřestává fascinovati děsit. Tom Hanks a jeho tradiční výkon. Dávám 5..

Na nože (2019)

Fajn kousek styl Agathy Christie. Rodina, kde každý má své špinavé tajemství. Roli jakéhosi Hercula Poirota nám zde obsadil Craig a kapitán Amerika si zas užil zahrát si pěkného vyčůránka. A ...... Mike Shannon a jeho uhrančivé oči 😉