Dior: Dior Addict (2014)

No tvl, uz sem davaj I reklamy? Jednu * za povedenej remix Die Antwoordu.

Smrtelné stroje (2018)

Asi jsem jeden z mala kdo se u tohodle filmu bavil, proto prihazuji hvezdu nad puvodne uvazovany 3.

Zakladatel (2016)

jj make your dreams come true. Ano tohle je presna realizace americkyho snu, protoze pokud nejsi zm*d, tak neprorazis, respektive te ostatni prechcijou a zadupou do zeme a ukradnou tvuj napad. Vedel jsem ze s mekacem neni neco v poradku ale ze to je cely ukradeny jsem opravdu netusil, to pak vysvetluje ty kekely co tam prodavaj a to na zacatku byla tak vyborna kontrola kvality ale proste penize jsou velka motivace hodit na zakazniky bobek. (281)

Ten den přijde (2016)

Tak tohle je hodne podobny Piseni za chudeho chlapce a je to dobre, strhujici tema drastickych detskych domovu v minulosti stoji za zfilmovani.

Whiplash (2014)

Baletaci maj svuj Fame a bubinkari zas svuj vyplach.

Pardon, nezastihli jsme vás (2019)

Jj tohle je presna ukazka kapitalismu, kazdyho zajimaji jen penize, penize, penize. A to, ze cloveka spatne platej uz nikoho nezajima.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Dat do popisu sci-fi a vyskrtnout document, drama a reality-TV, tak by to mozna dostalo I ty 3* ale jestlize si to hraje na realitu tak se divim, ze jeste nejakou zlocinnost vubec mame.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Tak jsem musel prihodit patou *, pac to prej snad stahli z Netlixu kvuli "vyobrazování klasických genderových stereotypů a černochů".