Neviditelní (2014) (seriál)

Svezi vitr na poli ceskych serialu. Neni to dokonaly ale humoru tam je plno (alespon pro me) a rozhodne lepsi nez nejaky ty Ordinace z Pristavni Ulice Jetelin.

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

Hlavni problem tohoto miniserialu je jeho kratka stopaz a nutnost dokoncit vtip par minutach. Mozna kdyby byla stopaz delsi tak by to dopadlo lip. Puvodne jsem chtel dat 3* ale Ctvrtnicek je ultimatni komediant a tato role mu vyborne sedla, proto ta 4*. Jediny co me na tomto serialu vadi ze jsou dneska tyto praktiky bezne, jen ne tak okate jako zde.

22 Jump Street (2014)

Dostal jsem presne to co jsem cekal. Asi nejvic scenka "tys vojel sefovi dceru" nasledujici po obedu s rodici me dostala do kolen. Kdyz chcete sviznou komedii plnou americkyho nefekalniho humoru, je toto film pro vas.

Dva nosáči a video (1985)

Pro me asi nejsilnejsi dil nosacske serie. Vtipky s krizem a upiry, bloody Mary, hra v kostky ci machovsky souboj v Indiana Jonesovi jsou proste unikatni a zasmeju se jim i dnes.

Dva nosáči a rádio (1982)

Po letech jsem na to narazil na youtubu a musim rict ze jsem si tenhle prvni dil vubec nepamatoval. Prestoze to nedosahuje kvalit nasledujicich dilu i tak jsem se bavil a byl potesen ze zas tak moc tato komedie nezestarla a pro me osobne jde o lehky nadprumer a rozhodne stokrat lepsi nez vetsina radoby komedii typu "prcicek" dohromady.

Já, Earl a holka na umření (2015)

Co k tomu napsat na zaver? Snad jen to, ze jsme v prubehu filmu na neco upozornovani a to proste nedopadne, stejne jako v normalnim zivote. Proste uzasny film, ktery ma jedno zasadni moudro ukryte na samem zaveru a je na kazdem, jestli to pres slzy uvidi, ci nikoliv a nastvane odejde z kina/ vypne TV/ vynda video nosic z prehravace.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ja byl spokojen. Cekal jsem bezduchy automobilovy honicky a dostal navic par krasnych slecinek na uteku. Hudba od Junkie XL taky nema chybu. Kdo chce neco jinyho nez nesmyslny dej, poradnou zapletku nebo dej samotny, musi se poohlednout po uplne jine tvorbe.

STD: Oddfjord (2012) (seriál)

Za serial 4* ale ultimatni song od vehlasneho Junkie XL me zni v usich i po letech: Glo, Glo, Glo, Glóóóória. A proto ta 5

Co je to panna? (2008)

Tak tohle vtipny videjko se povedlo. Co vic byste chteli na 5*?