Probuzení (2021)

Lituju ze jsem dal na silvestra prednost tomuhle pred dokoukanim treti rady For all mankind. Herci maji za odvahu hvezdicku a koukat na to jindy, tak asi prihodim druhou ale me osobne to kazi zase ten konec. 312/2 914

Vivárium (2019)

Jednu hvezdicku za realisticky ztvarneni chovani deti a zbytek jsem proste nepochopil protoze tam nikde nevidim ten konzum a spolecnost se dvouma lidma a jednim alienem neni regulerni spolecnost. BUd je spatnej film anebo puvodni zamer ci popisek v ceskym prekladu. 311/2 914

Temné patro (2008)

Stejne hrozny jako Grave encounters a tady jsou jeste trapny parodie na masky predatora a to je asi to jediny pozitivum. 310/2911

Dark (2017) (seriál)

Serial si sam o sobe dela zmatek v postavach a casovych liniich a do konce 2 serie to jde ale 3 uz je totalni zmatek, ktery sice vsechno vysvetli ale ten celkovej dej me prijde jak modifikovana verze serialu 12 opic, kterej je diky tomu o hvezdicku lepsi.

The Package (2018)

Jako ja se zasmal a kdo ceka ze tam bude neco jinyho nez dick in the box bude zklaman a ten film podhodnoti. Rozmejslel jsem se mezi 3 a 4* a nakonec jsem tu hvezdu prihodil ale kdo by chtel lepsi teen gore komedii tak doporucuju Tucker & Dale vs. Zlo (2010). 308/2894

Deus (2022)

Daleko lepsi nez Sunshine (teda podle me) a souhlasim s tim nedomyslenym koncem protoze me prijde ze had pozira sam sebe.

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Nebejt to podle knizky tak si ten film zaslouzi i 4* ale takhle, kdyz je tam pulka filmu o necem jinem nez je v knizce, si to vic nezaslouzi. Vernejsi predloze a vic pro deti, je samozrejme predchozi film z roku 1974. 305/2885

Lichožrouti (2016)

Nechapu ty hejty, je to pro deti a to i ty nejmensi, tak se laskave proberte. A mozna i proto nadsazuju na 4*. To je jakobyste si stezovali, ze se v South Parku mluvi sproste nebo v High School DxD jsou nahotiny. Kdo ma hodne maly deti, tak muzu jedine doporucit.

Rakeťák (2022)

Pixarovskej blockbuster, kde ti spatni na sobe nosi Z, jak prihodne pro tuto dobu.