• Pohádka
  • Telenovela

Já, Mattoni (2016) (seriál)

Utahané, nudné řeči, bez akce, vše na úkor historické věrohodnosti - za tu dvě hvězdy. Přeplněno známými jmény herců, tím míň věrohodné. Ano, výpravný seriál, nic víc. U obrazovek mě nejspíš neudrží.

Vraždy podle Agathy (2014) (seriál)

Úžasné exteriéry, prostředí, kde se žije tak nějak jinak venkovsky, než jsme zvyklí. Trocha humoru, trocha napětí, ale každopádně o level výš než naše přihlouplé seriály jeden jako druhý.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál) odpad!

naprosto o ničem, ani vteřina k uvěření, vysloveně mimo Děrgel - herec dobrý na divadle, ale před kamerou toporná loutka bez špetky chaizmatu

Na vodě (2016) (seriál)

S každým dílem větší blbina!

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál) odpad!

Krimi zcela bez zápletky, to je jako pohádka se špatným koncem. Mohl z toho být desetiminutový příběh - mrtvola, chvíle vyšetřování a Zadražil, který nám na konci oznámí, kdo je vrah. A to nemluvím o další Čvančarové, protože holt asi máme jen jednu pěknou herečku, a o Kohoutové, která se na roli kriminalistky absolutně nehodí, je nepřesvědčivá, neumí hrát, pohledná taky není, má nepříjemně vysoko postavený hlas, no prostě omyl jak Brno. A vlastně - což takhle další krimiseriál z Brna? Ještě že žijeme v malé zemičce!

Doktor Martin (2015) (seriál)

Ve všech seriálech právě běžících se točí pár profláknutých herců, všude, kam se podíváš, Čvančarová asi jako jediná sexy herečka. Proč si režisér v tomto případě nedal tu práci a nepoohlídnul se po moravských hercích, aby to bylo aspoň malinko autentičtější? Ono totiž není nic směšnějšího než Pražák, který se pokouší mluvit dialektem. Jedna hvězda za pěkné přírodní scenérie.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Nejlepší zábavný pořad ČT! Noblesa, elegance, krásné šaty, nevtíravě vtipný Marek Eben, atmosféra odpovídající tanečnímu umění. A v neposlední řadě některé skvělé výkony soutěžících po několikaměsíčním tréninku.