Jiný život (2019) (seriál)

WTF Mizerné herecké výkony (kriminálka Miami v kosmu), trapné CGI, nudný děj. Škoda, námět zajímavý. 1,5*

Blok 99 (2017)

Jestli se jednalo o béčko, tak se bralo příliš vážně via obsazení. Pokud měl film šokovat, drama mělo výpadky, chování postav nelogické, místy trapné výkony herců. Já v tom za každou cenu super raw art movie nevidím. A rukopis autora mě nebaví. Film má křečovitou snahu být za každou cenu IN. Je to sračka a ještě blbě natočená, žádná new wave, sundejte růžové brýle!

Přichází Satan! (1976)

Po Doteku medůzy další hororový top snímek co se zapamatoval v hlavě z dětství. 3,3*

Dotek Medúzy (1978)

Strach v dětství, kdykoliv film dávala ČST. 3,5*

Sladký život (1960)

Jsem rozpolcen. Scénář roztržený do několika vzájemně skoro vůbec nenavazujících částí. Avšak kamera, výprava a atmosféra, která se line ze snímku do kin a obýváků mají i po 60ti letech neskutečný zásah. S babičkou manželky jsme se shodli, že děj je tak bizarní (i díky nezáživné hlavní postavě) a místy nelogický/nezapadající (Steiner story), že přesto a právě proto člověk nemůže odtrhnout oči celé 3 epické hodiny. 3,8*

Nevyšetřeno (2018) (seriál)

Skvěle natočený smutný příběh dvou velkých umèlců, kteří by zcela jistě i dnes formovali své hudební odvětví. Nejen pro fanoušky Gangsta hip hopu. Jak šíleně se může zamotat jeden případ do desítek dalších. Uvidíme co prozradí Suge v připravovaném prohlášení (leden 2020).

Dracula (2020) (seriál)

Po veleslibném prvním dílu přes nudnější díl druhý až k scénaristickému harakiri v díle třetím. Za vše mluví hudba - odklon od piána doprovázejícího první díl k Angel Robbieho Williamse v díle třetím jasně deklaruje, že tento miniseriál kníže krve prohrál. Přesto první díl už kvůli Lugosi spirutu stojí za to vidět!

Dracula - Temný kompas (2020) (epizoda)

Je neuvěřitelné jak tato BBC série mohla upadnout od ikonického prvního dílu do šedi třetího tak rychle a smutně nevyužít potenciál pilotu. Všeho moc škodí a autoři si měli vybrat jestli chtějí vybrušovat středověkou ponurou atmosféru nebo seznamovat knížete zla s britskou střední třídou současnosti.

Dracula - Krvavá plavba (2020) (epizoda)

Oproti prvnimu dilu snadno predvidatelne, nicmene tak trochu jina vybijecka nez jsme zvykli a jeste navic se zajimavym koncem. Tak uvidime co finalovy treti dil...

Dracula - Pravidla bestie (2020) (epizoda)

Výborný první díl nového zpracování Draculy. Stejný příbèh, přesto zpracovaný novým neotřelým způsobem. Navíc skvělý casting (podobnost s Oldmanem a později hlavně s legendárním Bélou Lugosim), černý humor a řemeslná kamera. Skvělá podívaná pro nás fajnšmejry 80 let starých původních filmů tohoto žánru. 4,6*