Ztracený svět (1998)

To co mne dostalo smíchy na koleno jsou naprosto šílené triky tohohle dobrodružného dílka. Už nikdy více !!!

Černý orel (1988)

Jednu za Van Damma a jednu za Třísku (kdo by to byl řekl, že se sejdou v jednom filmu ...a dokonce na stejné straně opony), jinak je to hodně slabý odvar špionážního filmu s velmi slabou akcí.

Panika (2001) odpad!

Film jako stvořený proto, aby zaplácl díru ve víkendovém odpoledním programu, na nic víc nemá ...a já mu to dávám svým hodnocením sežrat.

Firecreek (1968)

Western se starých dobrých časů se skvělými herci (zejména Henry Fonda coby skorozáporák graduje), skvělou kamerou a vynikajícím závěrem.

Jason X (2001)

Na desáty díl po více jak 20 letech od natočení jedničky stále ještě koukatelné, velkolepý masakr se vším všudy.

Pátek třináctého 3 (1982)

Na tomto, jako i na dalších dílech Pátku třináctého jde jen očekávat, jak ten Jason " pokosí " tudlectu skupinku teenagerů ...a jak ho z posledních sil zbytek patričky pošle do horoucích pekel ...jen pro milovníky mordů všeho druhu. Zdařilá závěrečná naháněčka ...

Pátek třináctého (1980)

Na start dnes už legendární slasherské série to není špatné ...

Dětská hra (1988)

Není filmového hororu, který by mi v dětství naháněl větší hrůzu a to jsem jich tehdy viděl poměrně slušnou várku, už jen za ten pocit děsu, který se v tomto filmu odehrává téměř neustále, musim dát 4*.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Dnes již legenda teen seriálu, které jsem nikdy nepřišel na chuť.

Matlock (1986) (seriál)

Matlock mne leckdy nechtěně pobavil, opravdu jen v nouzi nejvyšší.