Hájovna Falkenau (1989) (seriál) odpad!

Zde opravdu není co dodávat,absolutní souhlas se sinpem.Jedna z největších ostud německého seriálu.

Klinika pod palmami (1996) (seriál)

Nevim čim to je,ale pokaždé když vidím nějaký německý doktorský seriál z exotického prostředí (a nejen jeho),tak z něj doslova řve lacinost,ano,to je to správné slovo pro tento seriál.Jednu za účast Vinnetoua.

Orel přistává (1976)

Jeden z mála filmů z 2.světové války z pohledu nacistů ...výtečné herecké obsazení, kterému nelze nefandit v jejich smělému plánu, i když vše nakonec dopadne úplně jinak.

Lovec policajtů (2001)

Už jen za hutnou akci, porci hlášek a obstojně hrajícím hlavním představitelům si Exit Wounds "zaslouží" alespoň nadprůměrné hodnocení. PS: Stevene, máš ho !!!

Přepadení v Pacifiku (1992)

Hodně slušná akční jízda se Seagalem a skvělými záporáky Tommy Lee Jonesem a Garym Buseyem + okouzlující Erika Eleniak, která nám ukáže něco se svých předností ...Ale dějově je to silně okoukané od slavnějšího Die Hard.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Celkem obstojná akční jízda se Seagalem,která nenudí ani po několikerém shlédnutí.

Muž s cejchem smrti (1990)

Moje nejoblíbenejší Seagalovka, která mi trochu, ale jenom trochu připoměla Predátora 2 ...to bude asi těmi jamajčany.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Jednu tam přihodím určitě za tu vyhlídkovou plavbu malebným přímořským městečkem a jednu za Dafoa, který je záporák k pohledání. Hodně slabý odvárek jedničky, kterému výrazně chybí charismatický Keanu Reeves.

Lovci lvů (1996)

Vynikající herecké obsazení, strhující děj plný napětí a poutavá režie, to vše dohromady dělá s tohoto snímku jeden s nejlepších dobrodružných filmů, snad jediný film s Valem Kilmerem, který se mi líbil.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

No ...polední krimi seriály nemám moc v oblibě, ale tenhle se může pyšnit již zmíněnými originalitami - co se týče děje ...a také pološíleným hlavním hrdinou.