V srdci moře (2015)

Škoda, že práve Cillian nehral hlavného hrdinu..vtedy by to možno bolo aj na piatu hviezdičku

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Po Peaky Blinders pre mna momentálne druhý najlepší seriál..každou sériou lepšíe a lepšie

Aloft (2014)

dej 3 a pol* , herci a ich výkony 5*

Stůj při mně (1986)

Film, ktorý ma od prvého vzhliadnutia chytil za srdce. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, tento film je krásne jednoduchý a pritom v sebe nesie tak veľký odkaz. Poukazuje na priateľstvo v jeho najčistejšej podobe a na radosti ale aj problémy dospievania a na to, že človek môže dokázať všetko, čo si zaumieni, aj keď nezačína úplne z tej najlepšej pozície. Štyria mladí hrdinovia sú úplne rozdielni, navzájom sa dopĺňajú a myslím, že každý z nás by sa minimálne v jednom z nich našiel. Mne osobne film pripomína spomienky na detstvo a práve na tie kamarátstva, ktoré vznikli v mladšom veku a boli to práve tie najpevnejšie. Herecké výkony všetkých ústredných hrdinov sú naozaj veľmi presvedčivé a samozrejme mi nedá nevyzdvihnúť výkon Rivera Phoenixa, ktorý bol naozaj talentom svojej doby a nebyť jeho predčasnej a zbytočnej smrti, na jeho konte už mohol byť nejeden Oscar.