Zabijákova žena & bodyguard (2021)

První díl byl skvělý. Ryan je výborný i v tomto filmu a Salma si taky užívala natáčení, kde mohla hrát takovou svini :D ale na první díl to ani zdaleka nemá.

Reminiscence (2021)

Nebudu lhát film se mi moc líbil, zajímavé prostředí a nápad. Jen jsem ho sledoval v době, kdy moje soustředění nebylo nejlepší a tudíž jsem po chvilce úplně ztratil nit o čem ten film vlastně je. Úplně jsem nechápal hlavní dějovou linku a celkově mi ten děj přišel poněkud nudný a zbytečně natahovaný.

Kyslík (2021)

Po prvním shlédnutí jsem v rozpacích. Zajímavý nápad a hlavní herečka a postava musí tento film táhnout sama kvůli tomu jak je film zpracovaný. Do první půle se to dařilo, ale potom už můj zájem začal opadat a začal jsem se nudit. Každopádně tomu dám někdy určitě ještě šanci.

Major Grom: Morový doktor (2021)

Ze začátku to vypadalo jako zajímavý film. Postupem času to, ale klesalo a klesalo. Dopadlo to až na dno a z velké části nemůže tento film nabídnout nic než výrazný podprůměr.

Psych 2: Lassie Come Home (2020)

Strašně moc přitažený za vlasy a celkově si mohli dát víc záležet, pokud chtěli filmem oživit vzpomínku na můj velmi oblíbený seriál. Moc příjemné bylo sledovat staré tváře a šlo vidět, že si to každý užíval. Bohužel to vypadalo, že každý dostal velký prostor pro vlastní nápady a jakoby to hráli z patra a scénář každý zahodil po přečtení první stránky. Šílenost, která hodně srazila tento film dolů. I přes to jsem spokojen a velmi rád jsem zase viděl všechny herce pohromadě.

Lékořicová Pizza (2021)

Docela zajímavý film i zpracování. Strašně se mi líbilo prostředí, které pro film vytvořili. Každopádně jsem se po nějaké době začal hodně ve filmu ztrácet a to byl pro mě velký kámen úrazu. Od půlky filmu už jsem se kvůli zmatenosti začal nudit.

Americký outsider (2021)

Nemám nějaký přehled ze světa NFL, ale příběh tohoto muže byl pro mě velmi příjemné sledování. Herecké obsazení se mi taky hodně líbilo Zachary je můj dlouholetý oblíbenec a v každé roli se mi strašně líbí. Rozhodně to stojí za shlédnutí.

Raya a drak (2021)

Velmi příjemný animák :) po delší době něco víc originálnějšího.

Čas na sebe (2022)

Praštěná to komedie. Pro mě ideální herecká kombinace. Oba herce zbožňuji, ale pořád je to praštěná a hloupá komedie a to vůbec nejsou filmy pro mě. Nebo spíše jim nejsem schopný s čistým svědomím dát lepší hodnocení.

Prokletí městečka Bridge Hollow (2022)

Po hodně dlouhé době film s Marlonem Wayansem. Herec, který mě baví i v parodiích a nejvíc pošahaných komedií co můžou existovat, ale vždy se kvůli němu u těch filmů zasměju a dokoukám až do konce. To stejné nastalo i tady. Zase mě jeho přítomnost nezklamala, bohužel to nic nemění na tom, že je tohle prostě blbost a vícekrát se na ní dobrovolně asi koukat nebudu.