Wonder Woman 1984 (2020)

3/10. Při prvním zhlédnutí mi to nepřišlo tak špatné, ale po pár přemýšlení, zhlédnutí rozboru na tenhle film a celkově když jsem se koukal na ty scény, scénář atd pořádně, tak se přikláním ke dvoum hvězdám. Jde vidět, že Patty možná zvládne režii, ale scénář nikoli. Pevně doufám, že Wonderku 3 napíše buď zase Heinberg nebo někdo jiný, ale ne Patty. I na režii bych asi viděl někoho jiného radši.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

4/10. Nečekal jsem až takovou hrůzu. Sophie mi nějak nesedla do té hlavní role a vůbec si mě nezískala. Celkově ten film byl takový zajímavý a když bylo finále, tak jsem to ani nepostřehl. Jinak co Evan jako? Kdo vymyslel, že bude tak odstrčený, protože mi přijde, že předešlé X-Meny tahal hlavně on a tady byl úplně mimo. No bohužel.. pro mě celkem zklamání.

Živí mrtví: Počátek konce - Poškození zevnitř (2020) (epizoda)

10/10. Nemůžu jinak hodnotit, než plným počtem. Je neuvěřitelný jak se Fear během 6. řady tak vyšoupl. Líbí se mi co s tím dělají a opravdu bych nevěřil, že to někdy řeknu, ale Morgan mě momentálně zajímá snad nejvíce. Strand a jeho chování je kinda sus, ale jsem in a čekám co se z toho všeho nakonec vyklube. A taky jsem se nemohl už dočkat na Aliciu. Teď si stačí počkat do dubna na nové epizody.

Lovci duchů (2005) (seriál)

10/10. Tohle byla sakra dlouhá jízda a ještě hůře se mi se seriálem loučí.. Nemůžu říct víc než jen Díky... Supernatural ve mně zachovalo spoustu emocí, spoustu vzpomínek a rozhodně má u mě speciální místečko. Určitě se někdy v budoucnu podívám znovu, protože tohle je čistý masterpiece. Mezi mou snad nejoblíbenější postavu patří Castiel a na tom se snad nikdy nic nezmění. Poslední série byla velice emotivní. Ne jen kvůli tomu co se tam dělo, ale i kvůli tomu, že se jednalo o závěr seriálu a poslední 2 epizody jsou čistý heartbreak. Nikdy bych nečekal, že by mi nějaký seriál takhle přirostl k srdci.. úžasný.

Živí mrtví: Počátek konce - Konec je začátek (2020) (epizoda)

8/10. (Spoilery) Scénáristi se očividně vzpamatovali po dvou slabších sérii. I podle hodnocení tady to jde vidět. Epizoda sama osobě velmi dobrá. Emilio jako takový Jack Rozparovač :D mohl dostat více prostoru. Jinak Morgan a celkově vysvětlení konce 5 série a podobně bylo myslím hodně obstojný a líbilo se mi to. Těším se co bude dál! A ještě Morgan se sekerou, kloboukem a koněm vypadá celkem badass, tak uvidíme:D!

Prvních 100 - Blood Giant (2020) (epizoda)

3/10. (Spoilery) Ahooj, jsme nejlepší kámoši 7 sérii, milionkrát ti hráblo, ale teď kvůli knížce tě zabiju, páč proč? Páč to je poslední série a my nevíme co dělat, tak děláme wtf momenty. Tolik k tomuhle dílu.

The Walking Dead: World Beyond - Brave (2020) (epizoda)

5/10. Musíte to brát s nadhledem, že to začíná. První epizoda byl celkem průměr a rozhodně nehodlám s tím přestat. Postavy celkem sympatický a příběh zatím říct nemůžu, ale doufám, že přišli s originálními nápady. Konečné hodnocení 3 hvězdy