Perníkový táta - Moucha (2010) (epizoda)

Děláte si srandu s tím hodnocením? Vždyť je to skvělej díl - hlavně ta moucha

Osada Havranů (1977)

Průměrný film. Atmosféra je skvělá, hlavní postavy také. Nejvíce jsem si oblíbil Sokola a Havranpírka. Příběh dobrý, ale místy naivní + přes celou dobu filmu jsem škrtil Marii Sýkorovou jako Veveřici. 50%

Perníkový táta - Už ne (2010) (epizoda)

Jedna z těch ''slabších'' epizod BB, přesto pořád velmi dobré. Dialogy zajímavé, herci - skvělí, příběh - dobrý, scénář - skvělý. Proč teda jen 4*? SKYLER!!!!!!!

Perníkový táta - ABQ (2009) (epizoda)

Spokojenost. Herecké výkony, dialogy, scénář skvělé Příběh slabší,ale opět zde něco tu epizodu spravilo - Havárie letadla nad Waltovým bazénem

Perníkový táta - Série 2 (2009) (série)

Musím uznat, že druhá sérka byla lepší než ta první. To se ovšem dalo čekat, jelikož první sérka byla spíše prolog, zatímco druhá už je děj seriálu :). Co mě překvapilo, že zde byli lepší epizody, než v první sérii. A Finále? Opravdu Luxusní. I když za nejlepší epizodu druhé série pokládám Better call Saul. Co mě ale lehce štve, je to, že mezi hlavní postavy patří Skyler,která mě začíná vážně vytáčet. Walter Jr. se zlepšil, zatímco taková Marie se mi znechutila. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Saula, Walta, Hanka, Jesseho. Mezi nejhorší postavy - Skyler, Marie, Jane. Za mě velká spokojenost

Perníkový táta - Mezi nebem a zemí (2009) (epizoda)

Spokojenost. Scénář je skvělý, herci hrají úchvatně, příběh excelent, dialogy velmi zajímavé. Přesto jsem chtěl dát jen 4* za Skyler, ale za posledních 7 minut dávám 5*

Perníkový táta - Je to za námi (2009) (epizoda)

Spokojenost, ikdyž na pět hvězdiček se to už nevytáhne. Herci, příběh, dialogy, scénář- skvělé. Skyler se o trošilišinku zlepšila :D. SPOILER To, jak Walt naléval svému synovi alkohol, to nemělo chybu :D

Perníkový táta - 4 dny volna (2009) (epizoda)

Otrošku slabší než předchozí epizoda, přesto pořád skvělé. Scénář zde funguje, jak má, dialogy, příběh, herci - SKVĚLÉ! ALE TA SKYLER!! proboha, ať se zlepší

Perníkový táta - Radši volejte Saula (2009) (epizoda)

Zatím asi nejlepší díl druhé série. Dialogy jsou zajímavé, herci hrají opět ''neuvěřitelně'', scénář sice slabší, ale tahle epizoda je skvělá díky příběhu, ale hlavní důvod - SAUL!

Perníkový táta - Na rožni (2009) (epizoda)

Tento díl byl... Paráda. Herecké výkony, dialogy, scénář- skvělé. Jenom ta Skyler by se už do hajzlu mohla začít zlepšovat