Shrek 2 (2004)

Co říct? Dost dobré pokračování. Animace dobrá, hlášky geniální (nosím dámský spoďáry :DDDDDD) atmosféra dobrá. Postavy byli dobré, ale co Krasoň a dobrá víla ??? Ty mě sraly v každé scéně :D, protože jediný, co dělaly,bylo, že kecali a kecali a kecali a kecali... vlastně nic jiného :DD. Občas jsem i zapřemýšlel, jak tam tyhle dvě blbé postavy mohli dát :D. Potom mi také vrtalo hlavou, jak mi vtipnost osla (udělali z něj koně :)) chybí. Konec s velikým perníkem byl vynikající, ale tén hudební konec byl nic moc. Co dál? Kocour byl megahustej :D. Hodně jsem se s ním zasmál. Nejdřív chce Shreka zabít a pak začne na něj čumět jak kocourek :D. Dost dobré pokračování. 90%

Orphan (2009)

Všiml jsem si, že dnes píšu už 100 komentář a tak jsem kouknul na tento film. Skvěle natočený horor (spíše thriller :D). Herci byli parádní (hodně se mi líbila Esther, sice to byla vražedkyně, ale skvěle napsaná). Příběh byl dost dobrý a atmosféra taky. Jenom jednu věc bych filmu vytknul SPOILER A to ten konec, prostě Kate Esther zabije. 90%

Shrek (2001)

Řeknu to rovnou, nejsem na animáky, protože mi vadí animace :), ale toto!!!!!! To bylo vážně úžasné :D. Úžasný animák s úžasně zahranými postavami, dobrými hláškami (Osle, dvě slova: drž tlamu :DD) a dost dobrým padouchem, se kterým sice není moc srandy, jako třeba švábovi v muži v černém, ale to jsem jinde :D. Hudba parádní a atmosféra taky. Kdybych tomu nemohl dát míň než 100%, asi bych si nafackoval.

Úsvit planety opic (2014)

Hmmm. Čím začít? Jedničku jsem viděl dřív než ostatní díly :D. 1 se mi líbila víc, ale dvojka je akčnější a jiná ( nevím čím :D). Hodně se mi líbilo, že lidé od opic dostávali docela na zadek. Herci- Jason Clarke se mi líbil hoodně. Andy Serkis byl vynikající. Garry Oldman mě bohužel zklamal, měl hrozné ztvárnění. Judy Gerr byla skvělá. Lee Ross (I když tam skoro nebyl :)) se mi celkem líbil. I když je to pro některé zklamání, mě se to líbilo. Příběh dost dobrý, Atmosféra mě ale zklamala (mínus 10%). 90%

Planeta opic (2001)

Nechápu tak nízké hodnocení. :) Většinou remaky nesleduji, protože slyším jen tragické recenze, ale toto?? Byl to skvělý remake, který z normálního sci-fi udělal sci-fi - dobrodružný snímek. :). Skvělý děj, skvělé masky, atmosféra hodně dobrá a opice byli dost dobře zahrané. Postavy byli také dobré. Herci byli dobří. Mark Wahlberg byl vynikající. Tím Roth se mi také líbil, ale co Michael Clarke?? Ten se normálně překonal. Giamatti mě celkem štval, měl divné ztvárnění, ale ta Esstela Warren?? Do ní jsem se normálně zamiloval :). Film byl dobrý a asi nejlepší remake všech dob ( viděl jsem asi jen 2 :)) 90%

Kdo přežije (2000) (pořad)

Dlouho jsem zhlédnutí této reality show odkládal. Jednou jsem to viděl v TV a byla to nuda. To samé podruhé a potřetí. Jednou jsem si to, úplně vyřízený pustil a byla to..... ... BOMBA! :D. Dobré prostředí, dobří lidé a hlavně super výzvy. Nevím, která řada je nejlepší.... nejspíš 2. A nejmíň 3 :). Alespoň je to i naučná soutěž ( co to melu ?! :D) realitka, jak přežít. Tak teď pojedu na dovolenou . Zase jsem jinde. Co říct? Prostě bomba. Škoda, že už to nedávají, moc si to nepamatuji.

Ant-Man (2015)

Film byl dobrý. Nevím, kde začít. Hrdina byl dost dobrý. To samé hrdinka- u té mě dostalo, že SPOILER se na Scotta vrhla :D. Určitě to není taková jízda jako Avengers nebo Iron man 1 a 3. Svým způsobem to překonává IM 2, ale to sem zas jinde :). Záporák byl super- Nebyl to hajzl jako Loki, ale svým způsobem překonává Ultrona, kterej mě s*al, protože pořád kecal. Hlášky se mi líbily, ale vede "Proč nezavoláme Avengers?" :DDD Zhodnotím příběh, není ani špatný, ani dobrý- hodnocení příběhu 60%. Létající mravenci- boží. Akce- no, dost dobrá (vede ta na konci). Hodně mě dostal ten tank. U toho jsem se dost nasmál. Tenhle film měl ale nudný začátek. Označím to jako Marvelosvký nadprůměr. 75%.

Bitva o Planetu opic (1973)

Tak u tohodle filmu ani nevím , o co se režisér pokoušel- Zparodovat dobytí, nebo natočit nechtěnou komedii :DD. No, každopádně jsem čekal, že se to postaví na nohy, ale co tohle ku*va bylo??? Herci příšerní, atmosféra v háji, opice blbé a....... příběh šeredný. ODPAD ODPAD ODPAD. Ale scéna s představením Cesara byla parádní a dávám 40%.

Dobytí Planety opic (1972)

Tak s vaším hodnocením nesouhlasím. Oproti kravině Útěku jsem byl mile překvapen. Atmosféra úžasná, opice taky, možná s ještě lepším ztvárněním než z filmu 1968. Akorát jsem se párkrát nudil, ale herci byli parádní. Nejvíc se mi líbil Lou Wagner a nejmíň William Bryant. Dávám 90%

Útěk z Planety opic (1971)

Zklamání! Čekal jsem dobrý film, ale přišla kravina. Atmosféra je v háji, příběh hrozně přeplácaný. Herci tuctoví. Ale nejvíc film posral žánr rodinný. Ale da se říct,, jo šlo to'' doufám, že nový opice se povedou více.