Armageddon (1998)

Asteroid velikosti Texasu?! WTF? Ne, chápu to. Když je to sci-fi film, tak je všechno možné. Bylo to dech beroucí sci-fi s akčními momenty. I když mě katastrofické filmy a seriály(snad nějaké jsou) neberou, tento mě ale vzal

Predátor (1987)

Skvělý sci-fi film! Velice mě to v TV zaujalo a koukal jsem na to.A jsem rád. Jeden z nejlepších sci-fi akčních filmů s prvky hororu. Nechybelo tomu skoro nic-Akce, vtípky, vnitřnosti, brutalita, tajemnost a hlavně padouch.Nejvíc se mi líbilo Arnold vs Predátor, protože ta bitva byla skvělá.

Zelená míle (1999)

Sakra úžasnej film. Herci mě dostali, atmosféra taky a režie je též luxus. Ale konec mě dorazil. Jinak je to úžasný, fascinující, krásně dialogní (snad to existuje). 100%

Forrest Gump (1994)

Že je to nejlepší komedie-- to je bez debat, ale druhý nejlepší film? To teda ne. Film je ale úžasný, má úžasný scénář, hlášky, příběh a nejvíc se mi líbí scéna ve válce. Je to DOKONALOST. Skvělá režie filmu dodává skvělou atmosféru a příběh, co je ve filmu. Konec byl smutný, ale scéna s Velkým a Malým Gumpem na konci nemá chybu. 100%

Saw: Hra o přežití (2004)

Rozhodně nejlepší horor. Film, který mě celou dobu napínal a skončil tak dobře, že je to jeden z nejlepších konců vůbec. Herecké výkony super. Ačkoli se film odehrává jen v jedné místnosti, tak na mě dost zapůsobil a já jsem byl po zhlédnutí filmu spokojen. Jinak je to drsné, napínavé a skoro mi to propletlo mozek. Konec byl famózní a já nemohl popadnout dech. Vážně nechápu, že to bylo až takhle vynikající. Žádná postava neměla chybu, až na Marka Wilsona. Jinak rozhodně filmu nemůžu dát nic jiného, než jasných 100% a okamžitě si ho zařadit do oblíbených filmů. Rozhodně doporučuji!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Rozhodně nejlepší kriminálka. Režie je skvělá, herci taky, příběh také, scénář... nevím co dodat..... Úžasný. Dialogy jsou sice úplně o ..... Ale zábavné jak sviňa. Můj absolutně nejoblíbenější je Sklad mrtvejch negrů. Hudba je dokonalá, FILM JE DOKONALOST, A NAVŽDY JEDEN Z NEJLEPŠÍCH FILMŮ VŠECH DOB! Je to kůůůůltovní film s velkým KÁ..

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

TOHLE je bezkonkurenční akčňák podle mých představ. MNOHEM LEPŠÍ, jak první díl. Úvodní scéna nebyla tak dobrá jako v 1, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Hudba, Akce, Herci, vtipné scény jsou geniální a dialogy jsou uklidňující , takže velmi dobré. Záporák byl neskutečně promyšlený a úžasný a herec ho zahrál SKVĚLE! A to, že někteří tvrdí, že jsou zde jen 3 velké akční scény? Odpovím: ALE .....! Je to úžasný film a akce je tu dost. 100%

Přepadení v Pacifiku (1992)

Protože mám Stevena Seagala rád a k tomu se mi jeho předchozí starší filmy líbily, tak jsem si pustil i tento. A myslím si, že je to jeden z nejlepších filmů, ale u Segala jasně nejlepší. Akce je dobrá, Tommy jako padouch je úžasný a Erika Eleniak je též super. Navíc Eleniak Erika je hrozná kočka, což je u filmu další velké +. Žádná hluchá místa. 100%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Můj absolutně nejoblíbenější film. I přesto, že se to odehrává pouze ve vězení, tak se tam toho stane strašně moc a je to zajímavý, emotivní, smutný film a nevím, zda se mám přiznat, ale já to udělám.. Viděl jsem ho už v 5 letech. Herci, režie, scénář, dialogy- vše je perfektní... Nejvíce se mi to líbilo, když odešel ten dement Bogs a jeho sestřičky. Konec mě mohl rozbrečet, protože jsem byl tak šťastnej, že konečně můžu odpovědět na otázku, který je tvůj nejoblíbenější film. 100%