• Publicistický

Kriminálka: Oddělení kybernetiky (2015) (seriál) odpad!

Zjednodušeně řečeno přehmat. Příšerný a hrozný přehmat, který pohřbil vlastně celou CSI sérii. Nezajímavé, nemastné, neslané jedním slovem nuda.

Soudy Kláry Slámové (2017) (pořad)

Popravdě a na rovinu řečeno, nemám vysvětlení pro své hodnocení. Normálně těmto kravinám dávám jediné možné hodnocení a to je ODPAD. Ale tohle prostě propálilo díru do všech absurdit, kravin, cajdáků, limonád a kde jakých jiných televizních blbin. Nevím... jak říkám nemám vysvětlení, ale když na to narazím, tak se chvilku koukám a propadám záchvatům smíchu. Takže se všem omluvám, za tento svůj poklesek.

Rváči (2012) odpad!

Co... to... k..va... je???

The Queen Latifah Show (2013) (pořad) odpad!

ODPAD je silně nedostačující hodnocení... ale hold nižší tady není, takže to bude muset stačit.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Dobrý pokus, ale knížce tento film nesahá ani po první stránku. Pokud knížku neznáte, tak se budete bavit. Pokud ji znáte, tak spíše budete přemýšlet nad tím, co je kde změněné a co je vlastně špatně. Ale jinak ano, dá se na to koukat.

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Zastřelete mě. Nebo mě dejte brokovnici a já si rozmašíruju hlavu sám. Jen po mě nechtějte, abych snášel tyhle trapné hovadiny, které se tváři jako film. K.rva!!!

Ledově ostří (2007) odpad!

Myslím... že jsem z tohohle dostal rakovinu do očí a uší.

Vysoká škola života (2016) (pořad) odpad!

Aneb sežeňme dva idioty a dělejme si z nich srandu. Nudné, trapné, blbé, tak by se dal ve třech slovech shrnout tento pořad.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Hm... ne. Prostě ne. Prknné, nudné, trapné a nesledovatelné. Ach jo...