• Publicistický

Anděl Páně 2 (2016)

Skvělý film dosahující kvality prvního dílu. Byl jsem na něj v kině a většinu času jsem se chechtal jak malé děcko. 10/10!!!

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

PA-NE-BO-ŽE!!! Hele já vím, já vím. Už jsem to psal, říkal a já nevím co, ale klidně to napíšu znovu. Já vím, že studnice originality je více méně vyčerpaná a 9/10 dnešních věcí jsou kopie. Někdy lepší někdy horší. A tahle věc je vlastně třetí kopií britského seriálu Life on Mars. U nás běžela americká verze. Stejný originální název a v češtině známé jako Polda z Marsu. Příšerná předělávka na kovbojku, ale fajn. Jak se říká mohlo to být horší. Pak si to střihli Rusové s jejich Odvrácenou stranou měsíce. Ale taky dobré. Sice moje ruština není nic moc, ale trochu cviku prospěje. A teď tohle. Čtyřikrát přelitý čaj je čajíček. A to je i tohle. Slaboučký nudný utahaný čajíček.

Češi na cestách (2015) (pořad) odpad!

Posbíráme pár pitomců a pošleme je do světa... v kostce tento pořad, jehož aktéři by měli by zastřelení za absolutní idiocii.

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál) odpad!

No mám-li to hodnotit proti jiným počinům ČT (Trpaslík, Nádraží), tak tohle je zlaté. Ale ČT má poslední dobou nižší a nižší laťku. A co se Četníků týče... po jednom díle, je těžké hodnotit. Ale popravdě? Je to celé takové těžkopádné, křečovité a roztahané. Ale dejme tomu, že jsem ochotný se podívat na další díl a pak se uvidí. DOPLNĚK: Ne. Nechytilo mě to, nebaví mě to a nechci se na to koukat. Je mi to líto, ale prostě ne!

90’ ČT24 (2016) (pořad) odpad!

Další "Blá blá blá blá" pořad placený z našich kapes, na který se nekoukám. CHCI SVOJE PENÍZE ZPÁTKY!!!

Vysněná meta - První zápas (2016) (epizoda) odpad!

Ne. Prostě ne. Prostě mě nechytilo, nezaujalo, neuchvátilo nebo jakkoliv jinak se to dá nazvat.

Smrtonosná zbraň (2016) (seriál) odpad!

Je mi to líto, že tomu musím dát hodnocení "Odpad", ale tenhle počin mi prostě totálně nesednul. Filmy mám rád. Od jedničky po čtverku bez rozdílu. Ok čtverka si možná už trošku zakopávala o vlastní nohy, ale pořád to byl výborný film. Ale tohle? Prostě ne. Kombinace typu "Vezmeme původní jméno+přihodíme bělocha a černocha=prodáme to jako skvělou novinky" mi způsobují slušně řečeno žaludeční nevolnosti. Mám rád detektivky a věci z policejního prostředí, ale to neznamená, že zhltnu všechno co se objeví s nadšením. A tenhle reciklát by měl někdo vyhodit.

Polívka na víně (2013) (pořad) odpad!

Snaha oprášit více méně zašlou slávu skončila totálním selháním.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Než ze sebe udělat absolutního pitomce na televizní obrazovce tím, že si pozvu nějakou pitomou megeru do baráku, to si raději vezmu pořádný provaz a půjdu se oběsit ne nejbližší strom, most nebo trám!!! A jestli je někdo tak blbej, že věří tomu, že je tahle "pomoc" skutečná, tak by měl/měla vážně uvažovat o hospitalizace na psychiatrii!