Quo vadis, Aida? (2020) odpad!

Za mě totální odpad. Neobjektivní film. Poukazuje pouze jak Srbové jsou ti zlí a bosenští muslimové ti chudáčci. Tohle je hnůj, nikoli film. Obě strany páchali zvěrstva.

Bastard Out of Carolina (1996)

hodně dobrý film a skvělé herecké výkony. hlavně výkon v té době 12leté jeny malone. silný a smutný příběh

Smrt ve tmě (2016)

skvělý thriller. nálepku horror bych však zcela vyloučil.

Rodinná tajemství (1997) (TV film)

v každé rodině je tajemství. dobrý film. megan foster si v tomhle filmu zahrála se vším všudy tak 5minut

Unforgivable (1996) (TV film)

skvělý film. doporučuju všem násilníkům co mlátí své ženy/přítelkyně. možná se ponoří víc do sebe a změní se.

Podoba ticha (2014)

islám provádí džihád 1400 let dámy a pánové

Lantana (2001)

dobrý film

Hawke (2010) (TV film)

film popisuje život bývalého australského předsedy vlády bobyho hawkeho. točí se to o nesnadných situací kterými musel jako premiér austrálie čelit. snímek se převážně soustřeďuje na bitvu kterou měl hawke se svou stranou. konkrétně jeho naprostého soupeření s ministrem financí paulem keatingem který v 1991 úspěšně vyzýval hawkea pro vedení strany a vyhrál pozici premiéra

The Postcard Bandit (2003) (TV film)

g´day cobber how´s tricks? she´s apples mate. co mě štve na filmech dle tzv skutečných událostí je že v takových filmech je hodně situací pozměněných a hodně situací se vůbec nenatočilo. alespoň ve scénáři kdyby se o tom zmínili. brendon ve skutečnosti utekl z policejní stanice,z basy utekl 2x. ve filmu jen jednou. atd atd každopádně tak či tak film doporučuju. samozřejmě v originálním znění