Plnou parou vzad! (2002) odpad!

Odpad s velkým O! Ó Kubo juniore, jak já tě nemám rád. Tuším, že to začalo někdy v době "Show me the money".

Jedna ruka netleská (2003)

Netleská a ani nebaví. Možná to chtělo použít ruce 2, taky hlavu a patu. Nicméně Herr Trojan byl famózní, to zase jako jo.

Bitch Slap (2009)

Excelentní ptákovina, ale právě - "ptákovina" - bez ptáka na to nemá cenu koukat. Avšak s ptákem a koulema je to za 3* Hnedle bych si nechal nafackovat.

Catwoman (2004) odpad!

Neuvěřitelná konina, kterou jsem ihned po získání Maliny musel vidět. Ta 1* je vlastně za to, že jsem se u toho víceméně bavil, ale jinak mám v hlavě kočičí ženu uloženou jako jeden z příkladu opravdu hodně špatného filmu. Haf

Buď v klidu (2005)

Tak tenhle druhý díl rozhodně cool není.

Sin City - město hříchu (2005)

Miluju vůni čerstvě rozbaleného komiksu. Pamatuju si, že to byl jediný filmový trailer, který jsem si pustil více než 20x. Je fakt, že 5* je spíš za onu komiksovou sérii, ale také hlavně proto, že to vůbec vyšlo a spolu s dalšími nastartovalo, resp. znovu nakoplo, onu úžasnou posedlost Hollywoodu komiksovou adaptací.

Noční hlídka (2004)

Nejlepší a nejdražší reklama na Nescafe všech dob ;)

Hostel (2005)

Není radno nasírat mládě slovenského cikána, které se podezřele často motá s mobilem okolo hostelu. Třeba by to mohlo stát ouško nebo výhřez střev. V lepším případě kalbu, soulož s topmodelkou a pak až výhřez střev. Jeden nikdy neví..