The Price of Everything (2018)

"These Art collectors; they now the price of everything, but the value of nothing..."

Daft Punk Unchained (2015)

Coachella 2006 a pre mňa úplné zimomriavky ako oddaného fanúšika tvrdej elektronickej hudby, zvlášť drum and bassu. Je krásne ako aj umelci z môjho žánru vždy z obdivom zhliadajú k daft punku ako ku kapele ktorá určovala smer a vývoj elektronickej a tanečnej hudby.

Zyma v ogni (2015)

Najlepší a najdrsnejší dokument aký som kedy doteraz v živote videl. Slava Ukrajine!

Vítězství je naše (2015)

Vyšší level súboja, kde politickí kandidáti sú bábky v rukách nie finančných skupín a oligarchov ale ich stratégov zvádzajúcich osobnú vojnu. Prečo si pozrieť tento film: 1.) Som manažér kampane jednej zo strán skrachovanej slovenskej pravice, je dva mesiace pred voľbami, mám tvár mam ponorenú v smútku a potrebujem percentíčka (7% by bolo super, ale 5% by bolo fajn). 2.) Som manažér kampane vládnucej socialistickej strany slovenska, v prieskumoch mám 20% náskok a chcem sa presvedčiť že to čo robím, robím dobre!

Podnikavá Joy (2015)

Ako študent marketingu budem trochu mäkký. Ako ľudí ktorí krvopotne budujú čokoľvek vlastné v tomto živote a dávajú tomu prednosťpred bezpečnosťou svojej práce budete filmu fandiť tiež. Vzdávam hold startupom 90.tých rokov!

Jiroovy vysněné sushi (2011)

Úplne dokonalý dokument, popri takmej povinnej jazde pre všetkých gastronómov, všímajte si ako sa jednotlivé múdrosti a rady otca a synov dajú aplikovať na akékoľvek povolanie, kariéru, životné rozhodnutia. Toto ma fascinovalo najviac.

The Bad Education Movie (2015)

Takto nejako som si vždy predstavoval svojho triedneho učitela, ale s ním sme sa dostali len k spoločnému pitiu a neskôr po stužkovej sme si potykali. Toto je však vyšší level. Samozrejme že komédia občas skĺzne do trápneho klyšé, ale dialógy vás budú baviť.

Spisovatelé (2012)

Bolo v tom naozaj všetko. Až prekvapivo príjemný začiatok a jadro filmu v ktorom sa veci dejú až prekvapivo pohodlne v závere skĺzok do jemného klišé, avšak zachoval si svoju jemnú tvár. Spájanie pokazenej rodinky.

Behaving Badly (2014)

Tento film sa dá opísať len jedným slovom a to PREPNUTÝ! Od hercov, scény až po šialený strih.