Ptákoviny (1994) (pořad) odpad!

Dejdarovi ten stand-upík moc nejde.

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Hehehehehe, zábava na úrovni ;) mrkáček

Parťáci (2016) (pořad) odpad!

Pokud žijete zbytečnej život a zajímají vás zbyteční lidé, je tohle pořad přesně pro vás.

Babovřesky (2013) odpad!

Trošku by měli poslat v bedně zpátky na Madagaskar, tučko jeden vypečenej.

Sebevražedný oddíl (2016)

Tolik hajpu a taková blbost. Zlodějíčkům nabídli příležitost bojovat proti obludě Cara Delevigne. Kdo by to nebral. Při pohledu tuhle britskou shemale vám budou stát chlupy i na zádech. Rádoby ultranebezpeční vězni jsou taženi do boje pod imaginárním bičíkem v podobě libový smrtící appky. Nebýt džoukrovy nabíječky, černocha s aimbotem a skvělého výberu hudby, byla by to jen další trapná komiksácká zhovadilost. Jared Leto ušel, akorát byl v tomhle filmu trošku zbytečnej. Dávám tři s hodně odřenejma.

Zápisník jedné lásky (2004)

Nebejt toho hraní na city a scén z domova důchodců, mohl to být nadprůměrný slaďák. Bravůrní herecký výkon od Ryana, jak už je to zvykem. Tomu klukovi bych dal hned pětikorunu. Bohužel se zabouch do nudné McAdamsové. Škoda.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Seriálovej hit, který uchvátil internet během pár dní. Není se čemu divit. Laviho si zamilujete hnedka, scénky jsou přehnané a nesmírně vtipné. Nedoporučuji si zpívat znělku, nedostanete ji z hlavy. Škoda jen, že je to tak krátké.

Určitě, možná (2008)

V první půl hodině filmu jsem si říkal, že to bude další nemastná romantická blbost s blbečkem v hlavní roli. Nakonec se z toho vyklubala příjemná podívaná se zajímavým příběhem. Dopomáhalo tomu zajímavé obsazení ženských rolí a způsob vyprávění podobný HIMYMu. Závěr nebyl nic moc, ale mohlo bejt hůř.