xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Všichni co tu dávají 1 nebo 2 hvězdy před shlédnutím mistrovského kousku KS KS KS nespláchli mozek 2x do záchoda. V jakém jiném filmu zabije Ajs Kjůb 50 lidí granátometem v doprovodu černé hudby v pozadí a zakončí to tak geniální hláškou? Napětí a akce jak vínko. Vtípek za vtípkem a nechybí ani polonahý Vin Natural 95. Je tam prostě všechno, co by hollywoodský masterpiece měl mít. Existuje snad na tomto světě něco co by Vin Dýzl nedokázal?

Not Cool (2014)

Překrásný film plný nečekaných zvratů, napínavých dialogů, decentních vtípků a nadaných herců. Má to všechno, co by měl americký duchaplný snímek obsahovat. Akorát mi bylo líto toho týpka co dostal friendzone. Ale tak to je život. Jednou jsi dole, jednou nahoře. Můžeš si připadat blízko, přitom jsi daleko jako Kwakiutl. Zalité růži trny nezměknou, černobílá duha čoskoro vyhasne a se zlomeným chrbátom divadýlko nezahraješ. No jo. Láska je jako smeták, co si nadrobíš to si taky spápneš.

Divoši (2012)

Těch 141 minut šlo zcela mimo mě. Hlavní herci byli nezajímaví, záporáci byli spíše k smíchu. Jednu hvězdu za krásné prostředí, druhou za skělého Travoltu.

Old Boy (2003)

Moje první setkání s korejskou kinematografií. Čing čang bang uvězněnej v paneláku 15 let fetuje ruski plyn, pak je poslanej v kufříku na střechu. Nemá tušení, co tak hrozného provedl, tudíž jediný smysl života je zjistit důvod a pomstít se. První kontakt má s půvabnou Mido, které je bang čeng povědomý. Ale ale, jaká to náhodička. Mírumilovná story s několika nezapomenutelnými scénami (1 vs 25 fajty či trhání zubů) je doprovázena hudbou, která snad už nemohla být lepší. Mravenec v metru už je jen třešničkou na dortu.

Gran Torino (2008)

Skvělý příběh o tom, jak se ze starého knedlíka stane vejce na tvrdo.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Kdyby to byl opravdový kouzelník, už by dávno zmizel z televizních obrazovek.

Stahovák (2009) (pořad)

Za ten followápek tam hvězdu plesknu.