Vlákna (1984) (TV film)

Depresivní a odporná představa něčeho co už málem bylo a hrozí i dál, protože lidé nechtějí válku, ale chtějí ji vůdci, presidenti, generálové.

Ostrov (2023)

prijemna poklidna pohadka. se zenou a vinkem vecer ideal. jen ta hudba. vyber skladeb uplne mimo misu.

Kmotr III (1990)

pribeh nekolika generaci. ano byli to gangsteri ale nikdy se nedotkli drog a proto maji me plus.

Divnosvět (2022) odpad!

proc?! proc jsou par cernoska s belochem a dite je gay? proc je tento film vysvetlovanim ze nenormalni veci jsou normalni? chci aby me deti vyrustali v normalnim svete kde je mama holka a tata kluk. gender skoleni po disneyovsku.

Duše (2020)

supr. jako obvykle pixar vybral dobry scenar a zvolil vyborny prednes. tak to ma byt. semtam me uplne vtahla vyborna hudba a zvuk.

Barbie (2023)

Asi jsem film nepochopil, nicmene je to film určený pro děti, ale hlavnim tematem mi přišel sexismus. Zeny prichazejici o svuj post maji zpet dobyvat sve pozice ve společnosti. Je to pěkně udělané s kulisami, provedení grafiky atd. Uniká mi však myšlenka filmu, deti nemají šanci pochopit poentu. Smějou se vtípkům, ale vubec nechápou že film nese jistou velmi složitou myšlenku a náročný příběh. Film měl zustat dětským filmem. Přijde mi že v poslední době hodně cpou do dětských filmů dospělé a politické témata, jako by se tvůrci chtěli zavděčit všem, od 5 do 80 let věku.

Rozhněvaný muž (2021)

Chladne. Bez zbytecnych kecu. Scenar. A vyborna hudba.

Moje zprávy (2018) (pořad)

Domnivam se opravdovych pratel moc nema.