Mlčení šunek (1994)

Videl som to pred jahňatami takže som to nevedel porovnať, no prvý dojem mi ostal, Je to fakt dosť stupídne, doktor Animál Kanibál Pizza je na zabitie. Je to také ch*jové napodobňovanie bláznivých striel ale pobavilo ma to.

Policejní akademie (1997) (seriál) odpad!

Na rozdiel od pôvodného prvého filmu veľmi trápny odvar a stokrát prevarené hlášky, ktoré nezaujmú.

Policejní akademie (1984)

Pre mňa kult. Pestrá paleta pošukov ( moji najobľúbenejší: Tuckleberry, Hightower, Jones ). -" Odkiaľ si zobral tú búchačku, chlapče?" -"Tú mám od maminky!". Sto krát za sebou a stále poprvé.

Mafstory (2006) (seriál)

Prvá séria bola najlepšia, Vanek ako Pipina/Béla bol neprekonateľný!

JETS - Život na hraně (1999) (TV film)

Je to síce jedna veľká reklama na Panavia Tornado, ale na nemeckú produkciu mimoriadne slušné. Kamera vo vzduchu nádherne dynamizuje lietadla a akcia prakticky nemá slabší moment. Perfektná výprava a stroje potešia srdce každého aerofila.

Péčko pro začátečníky (2003) odpad!

Sledovať vytretých retardov, ktorým celé poobedie zaberá masturbovanie dokážu s chuťou asi len tí čo žijú pod Kanadou. Stupido Amerikáno!!!!!

Ghost Rider (2007)

Bohovské, bohovské, bhovské!!!!

Total Recall (1990)

A čo total recall? -Total recall bol dobrá grcanica! - Toto mi povedaol môj mladší bratranec keď som sa s ním bavil na tému Arnold. Neviem nájsť pre toto marťanské dobrodružstvo iné slovo ako "hovadina"! Ale len v tom pozitívnom! Bludný Holanďan sa trocha odviazal a natočil túto štúdiovú vesmírnu púť plnú pamätných nechutných gumenných másk. Gustiózni tvorovia z iných svetov mi dvíhali kufor, ale asi som pri tom nemal jesť. Bláznivé, nechutmé, zbesilé, kečupové.