The Hire: Star (2001)

Running jak sa patrí, Owen hádže kvalty, Madonna lieta na zadných sedadlách a Guy váľa! Najzábavnejší Hire, síce to nemalo takú vizuálnu šťavu ako Beat the devil, no Ritchieho rukopisu nemám čo vyčítať, ak aj áno, tak to sem nepatrí.Tá jazda bez držania volantiu, s lusknutím prstov nemala chybu..........

Otesánek (2000)

Zaujímavé, bizarné a veľmi dobré ( pripomína mi to niečo medzi Lynchom a Burtonom ).

Frasier (1993) (seriál)

Nech žijú snobi ( a drahé vína, drahé syry a ockove staré kreslo )!:-)))))))))

L.A. Heat (1989)

Rozhodne to nieje najlepšia kriminálka, ale má svoje čaro " nízkorozpočťáku", originálne dialógy a na niektorých miestach stereotypný príbeh pozdvihuje pekné vizuálne poňatie " kanálovej pary ", videl som to v mojich dvanástich rokoch a práve preto to znova vidieť nechcem, aby mi to nepokazilo ilúzie. Za oživenie detstva - posledná hviezdička.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Milo pošahaná postavička, ktorá niekedy strieľa fakt husté hlášky, má toľko chýb a pozitív zároveň, takže si človeka hneď získa, jeden z mojich najobľúbenejších seriálov.

Sexy párty (2002) odpad!

Pozeral som, bavil som sa, popíjal som džús z konského moču a lízal nanuk zo zmrnutej použitej vložky...................Choré, blbé, chcelo to byť vtipné, nuž chcieť is not enough.

Bulšit (2001)

Normálna grcka. Úplný humus! *- za tie strelené účesy

Kurýr (2002)

Výstavný akčný film. Jeden z mojich TOP.

Hysterical (1983)

Pekný a na môj vkus aj originálny film s detailami hrubo podčiarkujúcimi to, že tento žvanec vlastne vzdáva hold klasickým dobrodružným, hollywoodskym kusom. Veď si to vezmite, v koľkých filmoch vidíte ako sa mŕtvola prerazí s lucernou v ruke cez dno člna, upírov s rolákmi, Drakulu nacvičujúceho si cvakanie zubov a dobrodruhov dvojičky? *****Za to, že Capt. Howdy bol svojej žene verný od utorka do stredy