Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Lukoboss

Je to ujetý, fakt hodně ujetý a jak tady hodně lidí zmiňuje, vygraduje to u scény s hot dogama. Musím říct, že nebyl dobrej nápad u toho večeřet. Nicméně množství a síla vtipu není taková, aby si to zasloužilo vyšší hodnocení. Něco tomu chybí a naopak je to podle klasických postupů - on / zvrhlík, kterej má všechno na háku a kašle na učení; ona / hodná, cudná, šikovná, která chodí se školním premiantem, nicméně tihle dva se potkají, pochopitelně se zamilujou a ona mu pomůže prozřít, takže najednou má chuť školu dodělat atd. No blá, blá, známe to přece, ne?! ()

klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol... ()

ScarPoul odpad!

Nie naozaj nie. Ja som za každú srandu ale TOTO nie. Fekálne, nevtipné a hlavne absolútne podkopávajúce herecký talent Ryana Reynoldsa. na tomto filme nie je absolútne žiadna scéna natoľko vtipná aby som sa jej mohol zasmiať. Tara reid ako slušné dievča - pch pch pch. Dovoľte aby som pokrútil hlavou. Becker absolútne nedokáže zosinchronizovať vtipy tak aby boli vtipné alebo DOKONCA dávali zmysel. Jediné čo na tento film môžem je nadávať. ()

xzajox

Keď som sa k tomuto vrátil asi po 15-tich rokoch, pocity sa zmenili len mierne. Stále ponechávam svoje hodnotenie. Tu som spoznal sympatického Reynoldsa ako herca a odvtedy filmy s ním s obľubou vyhľadávam. Jeho humor a postavy mi jednoduco vyhovujú. Ide o celkom klasickú crazy-teen-komédiu, ale s tým rozdielom, že tie ostatné, napríklad American pie, by som už dnes vidieť nechcel. Niektoré vtipy stále rozosmejú, postavy bavia a hrajú dobre, možno s výnimkou T.Reid. Teraz mi pripadala dosť umelá (pričom predtým mi nevadila, nuž dospievame :) Tiež ma pobavio, ako sa tam na chvíľu objavil Howard z teórie veľkého tresku, či chytila nostalgia pri počutí Sugarbomb - Hello na konci. Určite si to ešte niekedy rád pozriem. 80% - 5* ()

RedDuck

Toto je jedna s komedií s dobrým námětem i postavami, které mohl talentovaný režisér vkusně rozvinout. Do jednotlivých předmětů, školního prostředí, interakci s profesory a spolužáky.... On ale řekl ne, a zcela samoúčelně začal do fungujícího těsta na sladký highfive piškot zamíchávat lidské i psí pohlavní orgány, sperma, sračku a močení. Každá zde fekální scéna, a že jich je, znamená další hřebíček do rakve zábavnosti. Nakonec tak i celé obsazení v čele s charismatickým Reynoldsem musí sežrat to co vytvořilo a věru to není pěkný pohled. Na tomto filmu není sexy vůbec nic! A mně je to líto, protože ta kostra příběhu a ty postavy fakt nebyly marný. ()

• Né každý možné rozpoznal, že logo společnosti Volkswagen na čepici Van Wildera (Ryan Reynolds) odkazuje na iniciály jeho postavy. (Lembi4)
  • Spousta příběhových prvků je založena na článku „The Undergraduate“ z Rolling Stone magazínu, který popisoval život komika Berta Kreischera na vysoké škole. (figgo jr.)
  • Ryan Reynolds viděl před vydáním filmu pouze krátký úryvek, nikoli celý film. (Cheeker)