Sexy párty

(USA)
  • SK název

Sexy party

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2002, 92 min (SE: 94 min)

• KevSpa

Fekální teenegerovská komedie, která neobsahuje příliš mnoho opravdu legračního humoru. Nechutnost střídá nechutnost, od začátku do konce.(29.11.2002)

U scény s psí náplní jsem musel odvrátit oči, to byla něco tak zvrhlého, že jsem to skutečně nezvládl (nicméně, pár narážek na tu scénu je dobrých). Celkově mi film nepřijde ani zdaleka tak fekální, jak se někteří zde dušují (víceméně si vybavuji pouze tři scény, které mi přišly opravdu MOC). Děj je totální klišé, některé vtípky slabé, jiné povedené a některé odhadnete už při pozvednutém obočí hlavní postavy (takový nápad s pláštěnkou je ovšem opravdu pěkný a stál by za realizaci i v soukromém životě:). Celé to stojí především na charismatickém Reynoldsovi, kterýmu toho legendárního lídra školy prostě baštím. Žánrový průměr, který plní svůj účel ...(12.12.2005)

Rozpočet $5miliónovTržby USA $21,305,259Tržby Celosvetovo $38,275,483/35%/(27.3.2006)

• AngelAngie

Pár vtípků nedělá z filmu opravdu zábavný film ..(25.5.2008)

Proč ne? Mě to přijde docela sranda, samozřejmě hot dogy naplněné Koulosovým spermatem bych ochutnat nechtěl ale jinak fajn. Ryan Reynolds je docela sympaťák a budete mu fandit, protože Sexy party mu sedí rozhodně víc než Blade 3 Jeho černošskej kámoš a týpek z Indie jsou přesný akorát mohli naverbovat ještě ňákou hezčí holku než je Tara Reid. Až budete mít chuť na teenagerovinu a prcičky už jste viděli pusťte si tohle.(8.7.2005)

Soundtrack David Lawrence: 1. Roll On - The Living End [3:07] ,2. Bleed American - Jimmy Eat World [3:01] ,3. Hit the Ground - 6Gig [3:02] ,4. Bouncing Off the Walls - Sugarcult/Chris Shiflett [2:21] ,5. I'm a Fool - American Hi-Fi [4:00] ,6. Girl on the Roof - David Mead [3:19] ,7. Things Are Getting Better - N.E.R.D. [4:15] ,8. Okay - Swirl 360 [3:38] ,9. Blind Spot - Transmatic [3:17] ,10. Makes No Difference - Sum 41 [3:08] ,11. At Auntie Tom's - Fuzz Townshend [4:33] ,12. Little Man - Sia Furler [3:59] ,13. Start Over - Abandoned Pools [4:02],(3.6.2011)

Film, kterej v podstate udelal Reynoldse, kterej tady dostal prvni vyraznejsi prilezitost a beze zbytku ji vyuzil se sice na obalu dvd pysni kecem divocejsi uz to nebude, coz mozna platilo v roce 2002, ale dneska je kazda druha dobytkarska komedie daleko vostrejsi, tady dojde jen na neco malo kozicek, sprostejch hlasek minimum a par humusaren, i kdyz je fakt, ze akci s coklem se i dneska vyrovna malo co, to bylo fakt o hozeni savle. No ale i presto to je fakt pohodova zabava, ktera nudi jen minimalne, Penn ve vedlejsi roli si to uziva a je jen trochu skoda toho romanticko-ubobrovaciho zaveru. Ale i tak to ty 4* da.(18.6.2010)

Ryan Reynolds je tu sympaťák, ale docela ho zastiňuje Kal Penn, jako ,,tádžmahálbadalambadád,, nebo tak nějak :-D známý spíše jako Kúmar z komedie Zahulíme, uvidíme. Hromada vtipků, sem tam trošku fekálních. Docela se bojím po dlouhé době podívat ať nemusím moc srážet…6-7/10*(14.6.2007)

Takže tu máme další "fekální teen komedii" - muj oblíbenej žánr. Příběh, jak se dalo čekat, je celkem o ničem. Taková školní romantická blbinka a celej film tak nějak od začátku pomalu spěje k očekávanýmu happy endu. Žádný překvapení se tedy nekoná. Ale to neni až tak důležitý. Důležitý je, že jsem se u toho zasmál. Vtípek se zákuskama, který jsou plněný psim spermatem a nebo scény s projímadlem a následnym sranim do odpadkovýho koše před zraky profesorů (to bylo snad ještě lepší, jak projímadlová scéna v Blbý a blbější) asi většina lidí na čsfd moc neocení, ale já jsem se naopak při tomhle skvěle bavil. Na druhou stranu dodávám, že ta koncentrace povedenejch vtipů neni zase až taková, jako třeba v American pie nebo Road tripu a pár dalších podobnejch filmech. No celkově to je docela dobrej film a hlavně Tara Reid je neodolatelná. Přesto dávám jenom 3 hvězdičky, ale ta čtvrtá unikla jen o kousek.(3.6.2008)

• Tuxedo

Tara Reid mi ke spokojenosti opravdu nestačí.(25.3.2005)

Myslím že hodnotenie takejto komédie často záleží od nálady pri jej sledovaní. Ja som sa pobavil teda parádne na nechutnostiach, ktorých je tu teda požehnane. Hlavne scénka s krémovými koláčikmi stojí za to. 60%.(17.5.2006)

• dwi

Další americká teenagerská komediální matlanina střídající třeskuté "vtipy" jeden za druhým. Děj je předvídatelný od začátku do konce a vtip, který režisér mohl během děje vykřesat, se omezuje pouze jen na nechutné bezduchosti.(31.5.2003)

Stále koukatelná teen komedie s Tarau Reid, která je kočka a Ryan Reynoldsem, který je pro roli jako stvořený. Ještě celkem dost obstojných vtípků, které v zápětí srážejí ty dost fekální. Celkově slabě podprůměrná komedie, která si díky hlavním hercům a několika zdařilým vtípkům drží 3 ***. 45 %(14.2.2009)

• Falko

Neviem preco, ale tato komedia mi nejako nezapasovala. Neviem, cim to bolo, kedze sa mi komedia s Ryanom Reynoldsom Miluji te k sezrani pacila na 5 hviezdiciek a bola podobne blazniva. Mozno som bud na nu nemal naladu alebo tam bolo tych nechutnych scen o nieco viac, ako som ocakaval.(11.3.2007)

• sepp

Poklesla pubertalni zabava, ktera by snad narozdil od serie American Pie nepobavila ani ty pubertaky.(4.9.2003)

80%(25.5.2007)

• 2-Xtreme

Po 20 minútach som to vypol. Proste všetky takéto filmy sú len slabou kopiou toho pravého. Film American Pie je len jeden a odvtedy sa nenašiel film, ktorý by sa k nemu aspoň trochu priblížil. Táto nechutná žumpa je fakt blbá a nezachránili tie ani pekné ženské.(26.12.2007)

Z Beckerovho filmu mám viac-menej zmiešané pocity, ale vzhľadom na to, že dnes vznikajú mnohé teenagerské fekálnosti, ktoré obsahujú viacej trápnosti ako skutočného humoru som sa rozhodol jemne prižmúriť oko. Ono to vlaste vôbec nie je až tak tragické. Teda, ak si odpočítam nejaké tie scény so zvieracími telesnými tekutinami, bolo to pre mňa aj stráviteľne nechutné. Samotný film je vcelku zábavný po celú stopáž, škoda niekoľkých absolútne zbytočných scén a trápnych fórov, celkovo však prevládajú tie relatívne vydarené vtipy. K tomu, že celé je to jedno veľké klišé a herci sú až na výnimku doslova príšerní sa na záver radšej vyjadrovať nebudem. Suma sumárum - 2 a 1/2*(16.6.2007)

• Pepinec

Je to film – nikdo není na univerzitě takový king jako Van, málokdo pozná osudovou ženu stejným způsobem jako Taj Mahal, a jen hrstce z nás projde sedmileté studium jedné školy placené bohatým tatínkem. Jde o pohádku, navíc o pohádku z Ameriky. Ovšem, jsem student. A jakožto takový se při podobných ptákovinách raduji, poněvadž brána života jest v tomto období neuzavíratelná. Samozřejmě, že realita vždy vypadá jinak, než jak ji vidí američtí filmaři. Leč podstata zůstává stejná. Věřím, že lidé nepotřebují film k tomu, aby pochopili, že život se má prožít, nikoli jen přežít. A pakliže ano, snad si vybírají filmy lepší než je tento. Avšak mě Sexy párty pobavila. Protože zítra je pondělí a mně začíná další týden studentského života…:-)(19.2.2009)

• klerik

To s tým psom bol fakt hnus, ale celkovo to nie je až taký hnus :) SUPERLIEK bol na tom podobne, ale keby toto nemalo peknú Taru Reid, neviem či by som to dopozeral. To, že tam hrá (alebo ako to nazvať) Ryan "Hannibal King" Reynolds som našťastie zistil až oveľa neskôr ako som na tento film zabudol...(22.1.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8