Blade Runner (1982)

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain." 100%

Panic je nanic (2006) odpad!

Nechápu jak se tihle dětští "herci" mohli ještě někdy někde zahrát. Výkony příšerné a to nejen mladých ale i starších herců. Nekoukatelné

Princ a pruďas (2011)

OK, přiznávám, že u hodnocení jsem se nechal trochu unést, ale i tak si myslím, že až na pár slabších momentů je toto výborná komedie McBrideova stylu. Zlepšila náladu když to bylo nutné. 85%

Pompeje (2014)

Myslím že jedna hvězdička je o dost víc než si tahle sra*ka zaslouží.

Krtek a medicína (1987)

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Vždy jsem si užíval krtkovu cestu po světě

100 000 $ na slunci (1964)

Tenhle film jsem viděl poprvé jako hodně malý a už tehdy mě okouzlil. Po mnoha letech jsem se k němu náhodou dostal znovu a pocit okouzlení rozhodně neupadl ba nabyl. Příběh o sporu dvou nejlepších přátel ženoucích se černobílou pouští ve svých tahačích každý s jinou vidinou konce cesty ve mě zůstal ještě dlouho po shlédnutí filmu. Naprosto charakterní herci hrají ještě charakternější postavy, které jsou pravým tahákem filmu. Obrázek tahače stojícího na rozpáleném písku smrtící ale určitým způsobem i okouzlující Sahary ve vás zůstane ještě dlouho. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. 100%

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Myslím, že všem by nám bylo lépe kdyby tohle nikdy nevniklo. Jediné plus filmu je Daniel Nekonečný a jeho pozitivní aura :D

Malý Sheldon - Pilot (2017) (epizoda)

Jistě není to perfektní. Což se podle mě dalo očekávat už podle kvality několika posledních sérií Teorie velkého třesku. Nějaký vtip to má ale do budoucna bych tomu moc šancí nedával a rozhodně bych se neorientoval podle kreténů typu Psychor, kteří napaří odpad téměř všemu. I když, takový kretén jako Psychor už na ČSFD asi jiný není... :)))))