Lítám v tom (2009)

Film se snaží být tak nohama na zemi, až kolem mě prokráčel a já si ho skoro ani nevšiml. Hledím s kamennou tváří a říkám si, že i když to byla výborně odvedená práce, tak sošku Oskara si to nezaslouží.

Junior (1994)

Arnošt v plnohodnotné roli, kdy pláče, stává se pomalu ženou, graduje to travesti show, a končí to zrozením Juniora. Arnie snad ve své nejhorší roli.

Gamer (2009)

Michael C. Hall byl opravdu špatný "Master of Puppets" Dějová linie se rozchází a zase schází, no a ze všeho toho, to udělá docela nudnou podívanou.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Pár životních pravd, nějaké to moudro, a hlavně kopec srandy. Toto je Earl, křoupek, snažící se být lepší a snad mu to výjde. Earl, kterého si užijete každým dílem, aniž by jste museli vidět díl předchozí.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Klasická tuctová akčňárna se zvučnými hereckými jmény...

Avatar (2009)

ANO, film splnil všechna má očekávání a James v plné síle ukazuje, že knihy se dají pálit. 3D projekce byla decentní a nenechala upřít zrak kamkoliv jinam. Jestli jsem u transformers 2 vyzdvihoval efekty, tak Avatar je o 10 tříd výše!!! Někteří zde píší, že děj je megaklišé, ale opak je pravdou, protože jde opravdu i o aktuální záležitost, kterou je potřeba mít na paměti. U sledování jsem si říkal, jestli James náhodou nečetl knihu od Jeremyho Narbyho - Kosmický had. Propletenost životních forem je úžasnou věcí! Od začátku do konce velice výborná a kvalitní podívaná!

District 9 (2009)

Plnohodnotných 5* Velice dlouho jsem neměl tak silný pocit ze sledování skvělého Sci-Fi... V podobném duchu bych si přál vidět Half-Life (jestli se někdy natočí...)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Za mého útlého mládí velice oblíbené, stejně jako 90210

Metalocalypse (2006) (seriál)

4* pro vypískané sprostá slova, málo zvrácenosti a v jednom díle dokonce nehrál metal.