Spider-Man 3 (2007)

Mno - tak jsem tu "velkou" slávu viděl. Kolik že v tom filmu utopili peněz? A kolik jich padlo na scénář? Tak si myslím, že kdybychom chtěli sledovat Petrovu rozháranou duši ještě do větší hloubky, bylo by nutno asi hooooodně přitlačit.... Chudák původní komix. Plakal by, a často (nakonec jako náš hlavní hrdina). Ale světlý momenty se přece jen najdou - když na sebe vezme spiderman negativní identitu, film rázem ožije a místama se i pokouší být zábavný. Doporučuji zkrátit stopáž (na polovinu) a bude to docela fajn. Takhle jen 40%

Škola rocku (2003)

o tom, jak je těžké, se v době techna a hiphopu prosadit s bigbítem - aneb klasický nářez vítězí nad lží a nenávistí (a dětem se konečně dostalo toho správného hudebního vzdělání. "Tak tam vlítnem a nakopem jim ty změkčilý zadky!"

Spláchnutej (2006)

poctivý, sice průměrný, ale celkem zábavný film. odsejpá solidním tempem, příděh je založený na "cestě" (nevím jak kdo, ale mně připadlo , že je v něm spousta odkazů na kulťáky - Hvězdný války, Pán prstenů a další) - takže poctivých 60%

Shrek Třetí (2007)

shrek třetí je doufám předzvěstí velkolepého čtvrtého dílu... nebo že by byl předzvěstí úpadky celé série do bláta nudnosti a bažin???? tohle je dooooost velká slabota , a místama už vykrádající i předchozí díly....nějak shrek ztrácí dech 45%

Kladivo na čarodějnice (1969)

jeden ze skvostů české kinematografie - excelentní herecké vykony, atmosféra středověku, temný a na pravdivých událostech vystavěný příběh (pan Kaplický, pan Vávra) 97%