Sherlock - Skomírající detektiv (2017) (epizoda)

Uvažoval jsem, jestli 3 nebo 4 *, musím říct že myšenka je filmově dobře zpracovaná, ale moc mě to nebavilo, každopádně jsem byl zvědavej, jak to dopadne.

Sherlock - Psisko baskervillské (2012) (epizoda)

Mysteriózní podstatu to asi naplňuje, ve skutečnosti mám radši detektivky bez takových konspiračních premis, musím ale uznat, že scénaristicky byl tento díl povedený i pro diváka, jako jsem já.

Dej mi své jméno (2017)

Já z toho okousávání broskví fakt nadšenej nejsem.

Perfectos desconocidos (2017)

Zajímalo by mě, co scénáriti kouřili. Tuhle verzi jsem viděl jako první, a i přesto, že nemám srovnání s prý lepším originálem, spousta scén tohoto filmu byla vyloženě tristní a odpovídá jí i dojem z celkového filmu.

Pelíšky (1999)

Zážitek z tohodle filmu jsem si musel par dní nechat projít hlavou, až jsem zjistil, že komediální zpracování děje posazeného do ne zrovna veselé doby považuji za velice povedené. Ten humor je opravdu unikátní.

Volejte Saulovi - Mabel (2017) (epizoda)

Za mě skvělý díl. Jenom nechápu, proč tam nechal tu pušku.. Mike je skvělá postava.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Toto není hezký film. Ale je to dobrý film, musím říct. Víru ve vládní ozbrojené složky a válku proti drogám, jež je sama o sobě neefektivní, zvrátil tenhle film dokonale. Děj je trochu složitý, leč pointa je zřejmá a velice dobře a emotivně zpracovaný film to nezkazilo. Soundrack skvělý.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Bez váhání můžu říci, že je to nejlepší seriál, který jsem zatím viděl. A i kdybych našel lepší seriál, pochybuji, že by měl tak dobrý pilotní díl. Scénáristé u tohoto pořadu věděli, co dělali, pač mně seriál a Eliottova schizofrenie dost hýbaly psychikou, jelikož bezprostředně po jednotlivých dílech jsem váhal, jestli jsem sám vůbec psychicky v pořádku. Přechody mezi aktuálním dějem a minulostí byly hladké, leč občas špatně rozpoznatelné, tak, že divákovi došly až později. Retrospektivní prology každého dílu tomu moc pomáhaly. Druhá série byla, uznávám, trochu nudnější, ale ta třetí to spolehlivě nahradila. Doporučil bych všem!