Mr. Robot - Série 2 (2016) (série)

Ačkoliv mě občas přišel děj zbytečně táhlý, nemůžu říct, že bych se nudil. 2. série dokonale zpochybnila spoustu věcí a drama tohoto seriálu spočívalo nejen v dalším vývoji situace, ale také v poznání toho, co se stalo předtím. Ačkoliv pro mě bylo občas těžké se v ději zorientovat, a občas jsem po shlédnutí některých dílů nevěděl, co se vlastně stalo, přechody mezi dějovými linkami byly dobře zpracované a retrospektivní prology jednotlivých dílů mě pomohly se zorientovat. Filmařsky bezchybné, kamera se mi líbila a soundtracky jakbysmet. Někdy jsem měl pocit, že jsem se s Eliottovou schizofrenií ztotožňoval, a to si myslím, že je známka toho, že scénáristé věděli, co dělali.

Mr. Robot - d1.0_ahojkamarade.mov (2015) (epizoda)

Nikdy jsem neviděl tak skvělý pilotní díl. Toto jsem si říkal, už když jsem byl v půlce. Snad nejvíc se mi líbí, že tě to donutí přemýšlet. Eliott popsal několik, řekl bych, až nezvratných skutečností p, ale jejich východisko je ve hvězdách. Po delší době skvěle strávená hodina. Nenudil jsem se ani minutu.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Mohu říci, že jsem ještě neviděl něco, co by tak dokonale strhlo moji pozornost. Skvěle napsanému scénáři a jen těžko předvídatelnému vývoji nahrává i vědecka stránka, byť trochu nepřesná, která mi dávala pocit, že jsem neztratil 50h času zbytečně. Líbilo se mi, že se vyvinulo tolik věcí, které mohly jít v poslední sérii do kytek. Waltova rodina držela děj v rovině, ve které se Waltovo pervitinové impérium nemohlo vyšplhat tak vysoko, aby se z toho stalo něco trapného, kde se vše daří, což je rozhodně plus a dávalo to prostor jiným kreativním zápletkám. Za ty hodiny nočního bdění to stálo.

Perníkový táta - Vidím tě (2010) (epizoda)

Líbí se mi, jak se jeden díl zvolní, aby se zase mohlo posrat pár věcí, aby to nebyla jen taková procházka.