8. míle (2002)

Příběh nejlepšího bělošského rapera v době jeho začátků v ulicíh Detroitu. Každého by jistě zajímalo, co je pravda a co ne, ale já si myslím, že se tomu dá věřit. Slušně natočeno i solidně zahráno. Pár svěžích hip-hop songů a týpek "bílej na povrchu a černej uvnitř" v autobiografické roli. Pak nezapomeňte mrknout na celkem povedenou parodii nejen na tento film, Scary Movie 3. 65%

3:15 zemřeš (2005)

Do domu, který je opředen tragickou událostí, se nastěhuje milá rodinka. V 3:15 ráno se začínají probouzet temné síly zla, které děsí všechny obyvatele a navíc štvou manžela proti své ženě a nevlastním dětem. V závěru jim jde už opravdu o život a veškeré dění vyústí v napínavé finále. Celkem slušně natočený horor s dobře vystupňovanou atmosférou. Moje oblíbená Melissa George napomohla tomu, že se mi film líbil ještě o něco víc. 60%

Sedm (1995)

Skvěle natočený film, s poutavým a napínavým příběhem a výborným nečekaným závěrem. To je film Sedm. Děj je velmi jednoduchý, což je pro film jen dobře. Masový vrah zabíjí své oběti podle sedmi smrtelných hříchů (pýcha, obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, smilstvo). Film končí opravdu překvapivě a po celou dobu vám umožňuje si příběh rozvíjet podle vlastní fantazie. Morgan Freeman i Brad Pitt jsou jedni z nejlepších herců a ve filmu je to vidět. 90%

Eurotrip (2004)

Výborný fim, který sice obsahuje stupidní scény (např. noční klub v Amstru), ale nepostrádá to, proč vlastně komedie vznikají. A to je zábava. Děj je velice jednoduchý a o to více nápaditý. Hlavní herci hrají solidně, hudba je fajn a některé ty mouchy jsou spíše k dobru. A především film obsahuje spoustu extra vychytaných situací, jako např. malý Adolf, Manchester United fans, Bratislava, atd. Musím říct, že je to jedna z nejzábavnějších komedií, co jsem viděl. 75%