Wanted (2008)

Do půlky filmu pecka, pak přišlo obrovský zklamání. Beru cokoliv originálního, beru spoustu krve, beru hraní si s fyzikou, ale co je moc to je moc. Vybuchující, burákovym máslem přecpaná myš je opravdu vrcholem. Herci dobrý, trenink dobrý, ale je to až moc předvídatelný, triky pokulhávají a dost rychlozáběrů je bez šancí na zorientování se. Konec neřešim, ale je mi líto zpackanýho potencionálu.

Piráti! (2012)

Bavil jsem se a taky vím, že v Aardmanu museli být při tvorbě scénáře opojeni vším možným.

Lítám v tom (2009)

Je to něco neotřelýho, nápad povedený, je vidět že si s tím Reitman a všici kolem vyhráli. Škoda těch morálních pouček.

Avengers (2012)

Vlažnější druhá třetina a pro neznalce velký počáteční chaos jsou jedinou daní za nabušenou zábavu, pořádnou porci hlášek a skvělé triky.

Vrtěti ženou (2011)

P-P-P-P-Proč??? Proč musel být tak originální a zábavný film se skvělym Rupertem Everettem ve vedlejší roličce zabitý tím nejklišoidnějším závěrem ze všech. Grrr! Rád bych dal 4, ale za ten závěr, který byl od půlky filmu naprosto předvídatelný a nezajímavý dávám ne. Ale jinak se zasmějete docela hojně.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Právě mi do mé seriálové jídelny naservírovali výborné dvanáctichodové menu. Tahle mezinárodní kuchyně mi moc chutná!

Ztraceno v překladu (2003)

Japonsko je plný podivínů a Bill Murray se mezi nimi krásně ztratil.

Půlnoc v Paříži (2011)

Veselý a hravý film. Novodobý Woody Allen se mi poslední dobou opravdu dostal pod kůži.

Černá labuť (2010)

Aneb jak může životní role pozměnit celou osobnost nám ve velmi povedeném díle naservíroval Darren Aronofsky s citem a stylem. Filmu bych vyčetl snad jen pár zbytečnejch a zmatenejch scén. Jinak teda čekejte pořádnou schizofrenní jízdu s našlapanym soundtrackem. PS: Natalie Portman je královnou tohoto snímku a královnou roku 2011.