Pán času - Kill the Moon (2014) (epizoda)

Ale tak hrozné to tak nebylo, náhodou základní premisa velmi slušná. I samotný příběh jede dobře až tedy na ten konec.

Pán času - Dark Water (2014) (epizoda)

Zajímavý koncept, který se ale trochu zmítá ve svých základech. Jako by to tomu nechybělo, ještě jsou do toho zavlečeni kyberlidé a vládce. Tento díl ještě není tak hrozný, ale ten další...

Pán času - Flatline (2014) (epizoda)

Začátek velmi dobrý a slibný ale od prostředku je to nic moc. Stále přítomný what the fuck sense. Zkažený námět.

Spiknutí proti Americe - Epizoda 6 (2020) (epizoda)

Ze seriálu se vyklubal hodně dobrý seriál, ale jakoby kvalita tohoto dílu byla někde u prvního, a všichni víme že první stál za nic. Díl má více jak hodinu, ale za tu dobu se celkově nic neděje, jo ten jejich táta někde jezdí, oni se strachují, ale příběh se začne hýbat až posledních dvacet minut (!). |SPOILER| Ke konci: Neříkám že bych neměl rád happiend, ale v tomto seriálu se opravdu nehodí. Celých 5,5 epizod do nás hustí jak ta Amerika jde opravdu k fašismu, u lidí jde vidět rasismus a anitsemitismus, začínají se vypalovat synagogy spolu s lidmi a podobně. Ale jeden proslov od první dámy všechno změní, všichni co si to poslechnou se přemění na hodné a liberální američany, kteří budou volit demokratického či republikánského prezidenta. COŽE? A proč se ten konec vůbec takto stal? Já sám ani nevím, nejspíš se na to budu muset podívat znova, jelikžo jsem to prostě nepochopil. Tomu Lindberghovi snad unesli nacisti syna a přinutili ho dělat taková zvěrstva? Tak buď je ten "plottwist" úplně na h*vno, nebo to nechápu správně. Jde vidět že autoři/scénáristé potřebovali happiend, ale měli prostor jenom na 6 epizod a to pak takto dopadá.|KONEC SPOILERU| Když to vezmu kolem a kolem tak tento seriál je jeden z lepších, ale konec nic moc.

Pán času - Noční můry (2011) (epizoda)

Skvělá episoda. Doktor vyslyší volání o pomoc od malého klučiny co se bojí skříně. Super je tady práce s prostorem a s časem, jelikož se to odehrává na né moc hezkém sídlišti a v ošklivé noci.

Pán času - Planeta Midnight (2008) (epizoda)

Ohhhh tak tohle rozhodně asi nejlepší díl celé série. Doktor jede sám s partou lidí na vyjížďku po planetě která je z čistého diamantu. Ovšem se jim rozbije motor a čelí hodně podivným věcem, jako třeba tomu že na planetě kde by nic nepřežilo něco je a jde to po nich a posedne to jeho spolupasažéry. Geniálně napsaný scénář a zápletka skvělá. Sále je přítomný strach, napětí a nedědomost což je super. Jediná škoda že je že to skončí tak podivně. Rozhodně by si zasloužil dvojdíl.