Simpsonovi (1989) (seriál)

Skvělý seriál, ale poslední série jsou horší a horší proto také odebírám 2 hvězdy. Pokud to bude takto pokračovat tak to bude takový shit že se na to nebude dívat nikdo.... Od té doby co lízu dabuje ta krá*a kolorová, dabér mr. burnse a barnyho se změnili stojí český dabing za hov*o.... Od 1. až do 26. série doporučuji slédnout, ostatní ne.

Simpsonovi - Série 28 (2016) (série) odpad!

Nuda hrozná nuda... prostě od doby kdy to začala dabovat ta kráva ivana korolová to stojí za nic. Ale to asi není dabingem ale prostě tvůrci, už všechno vyčerpali takže to rozhodně nedoporučuji 0%

Muži v černém 3 (2012)

Skvělé, naprosto skvělé! Dvojice oblíbených herců zase nezklamala i když mě docela dosti mrzí že Tommy Lee Jones se ve filmu moc neobjevuje. Prostřědí je bezchybné; od New Yorku přes Coney Island až po miss kenevel na Floridě. Příběh jede a to dobře. Na konci si dokonce zaplkáte. Prostě skvělé, už se těším na 4!

Wild Wild West (1999)

Přiznávám, že já moc na "westernovky" nejsem, ale tohle je skvělé! Herecké výkony hlavních postav jsou bezvadné, těch vedlejších už zas tak moc ne. Všude je samá akce a ne moc kecání, ale když už tam je tak má hlavu a patu. Lokace neobydlených pouští v Texasu se osvědčily. Sem tam rasistický vtípek, který zas tak neurazí, ale pobaví. Příběh sem tam děravý a mohl by být lepší. Nakonec konec otevřený k dalšímu pokračování kterého se zřejmě nedočkáme. Skvělé

Assassin’s Creed (2016)

Jsem velký fanoušek herní série, proto jsem se na tento film docela dost těšil. Ovšem po tom co jsem ho viděl v kině se mi chtělo zvracet. Tak nemožný film jsem dlouho neviděl. Hvězdičku dávám za akční scény ve kterých Fassbender opravdu exceluje, těch je tam ovšem minimum. Jinak jenom kecaní bez emocí. Přijde mi to takové chladné. Myslím že z tohohle mohli vytěžit o hodně více než tohle. Velké zklamání.

Já, padouch 3 (2017)

Další mimoňovský film od paramountu. Ve filmu probíhá najednou několik příběhových linií, a je možné, že se v nich člověk zamotá. Grafické zpracování se opravdu povedlo; los angles, miami a i samotný ostrov, na kterém se většinu času příběh odehrává, jsou krásné. Většinou na film s dabingem nechodím, ovšem u tohoto filmu je to nutnost. Od hrubého hlasu Grua po roztomilý hlásek Edit. V tomto filmu, i jako v předchozích, je hudba od Pharrella Williamsa naprosto úžasná a vtáhne vás do děje. Doporučuji pokud jste malé dítě nebo dospělý člověk.